יעל ועמרי, 25.10.13

10.02.14

 

אומרים שבכדי להוקיר את ההווה ואת העתיד, תחילה יש להכיר היטב את העבר. יעל ועמרי בוודאי מתחברים לאמירה הזו, שכן הם היטיבו לשלב נגיעות מהעבר עם טאץ׳ עכשווי - וזה בדיוק מה שהביא אותם לביקור כאן אצלינו, בקטגורית ״חתונות אורבניות״ המשובחת.

 

היכרות בבית הקפה בו עבדו הציתה את האהבה וכעבור חמש שנים של כיף וכלבה משותפת בעלת עיניים מחייכות, התרחשה לה גם הצעת הנישואין, בלב ליבו של המדבר כשרק הנוף מסביבם עד לרומנטית שבשאלות.

 

חודשיים בלבד עמדו לרשותם של בני הזוג בתיכנון האירוע עליו חלמו, ובכדי לעמוד בלוח הזמנים הקצרצר הזה החליטו הם לגייס את כל הקרובים להם לפרוייקט חתונה משפחתי, כשהם צובעים את האירוע בגוונים יפים ובשלל דיטיילים בעלי נגיעה אישית.

 

הטאץ׳ הנוסטלגי גם הוא הורגש מכל עבר, בין אם באמצעות הלוק של שמלת הכלה אשר לבשה יעל, הכובע המדליק שחבש עמרי, הרכב בעל הגג הפתוח ועד לתמונות המשפחתיות של קרובי המשפחה בחתונתם, אלה שהזכירו לנו מייד את אחד הפרוייקטים האהובים עלינו כל כך - ״כלות של פעם״.

 

כעת כלות אורבניות יקרות, אנו מזמינות אתכן לטייל בין תמונות החתונה של יעל ועמרי, אך לפני הכול נודה לשניים האלה שהעניקו לנו הצצה קטנה ליום חתונתם. תודה, תודה גדולה!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

♦♦♦

 

מקום האירוע: אמורס

קייטרינג ובר: אמורס

שמלת כלה: מיס סלפרידג׳

תכשיטים: שלומית אופיר

בגדי חתן: רנואר

נעלי חתן: אלדו

צילום סטילס: נועה מגר

צילום וידאו: יוסי בן אלישע

טבעות נישואין: ג׳קסון

די ג׳יי: סלקט מיוזיק

 

מאת:כלות אורבניות