יעל ועודד, 1.10.13

28.01.14

 

השטיח האדום נפרש, הפלאשים של המצלמות כבר מוכנים והיום אנו מארחות זוג עם שיק הוליוודי בניחוח של פעם. החליפה האלגנטית שלו ושמלת הפנינים שלה, מביאים עימם כל-כך הרבה גלאם, היישר ל״כלות אורבניות״, ואנו כבר לא יכולות לחכות בכדי לערוך עימם היכרות!

 

בעצם, מדוע שנחכה? הרי יעל ועודד מתארחים אצלינו ממש עכשיו וזוהי ההזדמנות המושלמת להכיר את הזוג ההוליוודי שלנו. מדובר בזוג שהכיר אי שם בתקופת הצבא ומאז חלפו להן שבע שנים מתוקות ועמוסות בחוויות ובטיולים מרובים מסביב לעולם.

 

הצעת הנישואין התרחשה ביום שישי בו נחגגה למעשה חגיגה כפולה, שכן באותו היום ממש קיבלה יעל את רישיונה לעסוק בעריכת דין, ועל תזמון שכזה החתן האורבני שלנו ללא ספק ראוי לאוסקר! לאחר גיחה קצרצרה לחו״ל, שהתווספה אל מסעותיהם של השניים, החלו הם לתכנן אירוע שיש בו את אותה אווירת גלאם בתוספת נגיעות וינטג׳יות, אווירה שמתכתבת עם הסטייל האישי שלהם.

 

ביום החגיגות עצמו הגיע עודד כשהוא מצוייד בזר סחלבים לבן ומרשים בכדי לאסוף את כלתו האורבנית. השניים יצאו לטיול זוגי בשמש המלטפת, תוך שהם מקרינים את האלגנטיות המנצנצת שלהם לכל עבר… והיישר אל עדשת המצלמה שליוותה אותם.

 

כל במאי טוב יודע עד כמה חשובה היא התפאורה ולכן חבר הזוג שלנו לבנות MOOD בכדי ליצור את האווירה האולטימטיבית עבור החתונה, כזו שיש בה נגיעות רכות של ורוד ולבן, או בקיצור - רומנטיקה במיטבה. לאחר טקס החופה המרגש, המשיכו יעל ועודד לאפטר פארטי כשהם מוקפים בכל החברים הקרובים, צמודים זה לזו הכי שאפשר, בדיוק כמו בסרטי האהבה הגדולים ביותר. אז הוליווד אמנם רחוקה, אך אבק הכוכבים שלה נמצא כבר ממש כאן, רק מחכה שתפגשו בו, אתן מוכנות?!?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

יעל ועודד שלנו, מאחלות לכם המשך חיים מופלאים של יחד והמון, המון כיף. לחיי Happily Ever After!

 

★★★

 

מקום האירוע: בית על הים

קייטרינג: טעם וצבע

בר: סופרים

שמלת כלה: רונן פארצ׳ה

נעלי כלה: מיס גיישה

איפור: מיטל אינשטיין

עיצוב שיער: מתן חליבה

תכשיטים: קרן וולף

בגדי חתן: לנסקי

נעלי חתן: לנסקי

צילום סטילס ווידאו: הסטודיו של אנדריי

עיצוב: MOOD

טבעות נישואין: ג׳קסון

די ג׳יי: איתי יצחקי

מאת:כלות אורבניות