יעל וליקו, 22.3.12

15.10.12

 

יעל וליקו, מעצבת פנים וקצין בגולני, הכירו לפני כשנתיים, באמצעות חבר משותף שהכיר ביניהם. כבר אחרי הפגישה הראשונה התאהבה יעל בעיניים הירוקות של ליקו ובמבטא הברזילאי שלו, והבינה שהכירה את בעלה לעתיד.

 

 

 

 

 

 

כעבור שנתיים של חברות מדהימה, שהתבססה על מפגשים מרובים בין גבול עזה ללבנון (קצין, או לא קצין?!?), שלף ליקו טבעת בהר צפחות באילת, בשעה הזריחה. יעל מספרת שזאת גם הפעם הראשונה בה הבחינה כי ליקו ממש, אבל ממש מתרגש.

 

 

 

 

 

 

 

יעל, חובבת מושבעת של ארגון ועיצוב מסיבות, ידעה כי חתונתם תיערך בחודש מרץ, החודש בו פורחים פרחי האדמונית היפיפיים (פיאוניס, למי שמכירה אותם בשמם הלועזי). ומכיוון שיש לנו כאן עניין עם מעצבת פנים, החליטה יעל לעיין בכל אחד ואחד מהקטלוגים וספרי העיצוב האפשריים של כוהנת הלייפסטייל, מרת'ה סטיוארט, ולבנות לעצמה לוח השראה אחד ענק, שכמובן ליווה אותה צמוד צמוד בדרכה לחתונה.

 

 

 

 

 

האירוע עצמו לבש וורוד עם הזמנה מיוחדת של 600 פרחי אדמונית, 1,000 נרות ליצירת אווירה רומנטית ורכה, כסאות לבנים, שביל חופה ארוך שנתפר במיוחד, 16 שושבינות בשמלות מתואמות, כסא כלה וטקס חופה מרכזי ומרגש שנערך על ידי הרב של יחידת גולני.

 

 

 

ובכדי להמשיך ולהוסיף את הטאץ' האישי שלהם לאירוע, הקימו השניים קיר תמונות משפחתי לקבלת הפנים. הם בחרו תמונות חתונה משפחתיות מ-100 השנים האחרונות, מיסגרו אותן, הדביקו טפט מוזהב ובחרו בקומפוזיציה המתאימה שהותירה גם כמה מסגרות ריקות, עימן יכלו האורחים להשתעשע בצילומים.

 

 

יעל וליקו, שמחנו מאוד לארח אתכם בכלות אורבניות! כיף אמיתי לראות חתונה בה קיים דגש רב על הפרטים הקטנים, כמו גם על הגדולים. כל שנותר לנו עכשיו הוא פשוט לאחל לכם שנים רבות של יצירה ואהבה! ואתן, כלות יקרות שלנו, מה אתן אומרות... מחכות לחודש מרץ ולפרחי האדמונית?

 

✿✿✿

מקום לאירוע: גן הפקאן, רמת הכובש
שמלה: פישנדג
קייטרינג: צבר
מוסיקה: אטיסוטו, אלירן כהן
צילום סטילס: אלי מעייני
איפור: כפיר גולדשטיין
עיצוב שיער: כפיר גולדשטיין
נעליים: נרכשו בניו-יורק, זארה

מאת:כלות אורבניות