יעל וזיו, 17.5.13

09.07.14

 

בבית קטן, מוקף ירוק-ירוק, אנו פוגשות לראשונה בכלה האורבנית שלנו יעל אשר שיערה מעוטר בפרפרים - מה שבאופן מיידי גרם לנו לרצות ולהכירה מקרוב. אז כמה כיף שהפוסט שלנו להיום מוקדש לה ולחתן שלה, זיו, ומעניק לנו רגעים של נחת בימים הלא פשוטים האלה שעוברים על כולנו.

 

 

 

 

 

 

השניים מוכיחים לנו כי התוכניות המוקפדות והמפורטות ביותר נוטות לעיתים להשתבש ואילו אופן התגובה שלנו הוא שמכריע באמת. כך למשל חיזרו יעל וזיו זו אחר זה במשך שנתיים שלמות, עד אשר באחד הערבים, בפאב כלשהו, מבטיהם הצטלבו פעם נוספת ואז נשמע לו הקליק.

 

כעבור כמה חודשים ספורים עברו בני הזוג להתגורר יחדיו. יעל הביאה עימה את שני הכלבים שלה ואילו זיו הביא עימו את החתול הגרגרן שלו. החתן האורבני שלנו, תיכנן הצעת נישואין סופר-רומנטית אשר עתידה היתה להגיע בשיאו של טיול משותף, אך גם הפעם התוכניות השתבשו בעת שרכבם של בני הזוג נתקע וסירב לזוז. באותו הרגע ממש החליט זיו לנצל את המומנטום ולהציע ליעל להיות לאשתו שם, לצד הרכב העיקש, כן כן.

 

 

 

 

בני הזוג ידעו כי ירצו להינשא במקום פתוח ולכן הבחירה בשטח ירוק שמצידו האחד שדה תירס ואילו מצידו האחר משקיפים עצים הרגישה להם טבעית לגמרי.

 

 

 

 

 

הפרפרים בשיערה של יעל חברו למוטיב נוסף אותו הגו בני הזוג, חתונה בקונספט של יריד-קרנבל, מהסוג שרואים אי שם מעבר לים. אווירת היריד באה לידי ביטוי בכל בחירה ובחירה החל מהתפריט הקולינרי באירוע שכלל בין היתר פופקורן, צמר גפן ושלל מתוקים שאוהבים מבוגרים וילדים כאחד - לצד אטרקציות שונות כמו עמדת פר, מתנפחים, חישוקי הולה הופ ועוד.

 

 

 

 

 

אלמנטים צבעוניים רבים, שהשתלבו זה בזה העניקו את הטאץ׳ הסופי לחתונה, כמו למשל השבשבות הצהובות אשר קישטו את שביל החופה, מפות משובצות, סידורי פרחים עשירים ודגלונים צבעוניים.

 

 

 

 

 

 

 

עם סיום טקס החופה, פנו האורחים בהתלהבות רבה אל העמדות המיוחדות ובני הזוג, אשר אינם נמנים על חובבי המסיבות, זכו ליהנות מאחר-הצהריים שמשי ומשמח, כמו שהם הכי אוהבים.

 

 

 

 

 

יעל וזיו, זוג אורבני מקורי שכמותכם, אין ספק שרוממתם את מצב רוחינו! תודה ענקית לכם!

 

★★★

 

מקום האירוע: מבוך בעמק, שדה יעקב

שמלת כלה: נרכשה באינטרנט

נעלי כלה: נעלי קלאסיק, קרית שמונה

איפור ועיצוב שיער: עינב שלום

צילום סטילס: עידן מילמן

טבעות נישואין: תכשיטי פולר, קרית שמונה

עיצוב: יעל לנג

עורך הטקס: הרב דניאל רוטשטיין

מתנות לאורחים: מגנטים, פשוט ממגנט

הפקות: הפקות HM, חגי מגידו

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: