יעל וארז, 25.5.12

30.08.12

 

לאחרונה, מתארחים אצלינו זוגות שרצים יחדיו ריצה למרחקים ארוכים. הפעם, מדובר ביעל וארז שכבר 13 שנים ביחד! הם החליטו להתחתן לפני כשלוש שנים, אך אז עוד היתה יעל סטודנטית בבצלאל והשניים החליטו לחכות. הם רצו שיהיה ברשותם כל הזמן שבעולם על מנת לתכנן חגיגה כהלכתה ולהקדיש לה את מלוא תשומת הלב והאהבה שלהם.

 

 

 

 

 

במהלך הזמן הזה הסתובבו יעל וארז עם מחברת מיוחדת ובתוכה איגדו אינספור רעיונות שאהבו. במקביל, הם ליקטו פריטים אהובים ומעניינים כמו בקבוקונים, קופסאות פח ועוד, וידעו שבמהרה ימצא לכל הפריטים הללו שימוש.

 

 

 

 

 

בתחילה רצו השניים לערוך את חתונתם בחצר ביתית, בכדי שהקרובים להם ירגישו כאילו הזוג שלנו בעצמו מארח אותם בביתו. מכיוון שלא נמצא לוקיישן פרטי מתאים, החליטו יעל וארז למצוא מקום שלא מתפקד כגן אירועים, אלא מקום אליו יוכלו לצקת את ההוויה האישית שלהם. את החווה בבנימינה מצאו לאחר שיטוטים, וגילו מקום מקסים בין כרמים ושדות, עם סוסים, חמורים, עיזים, טווסים, ארנבים ובעיקר הרבה רוח טובה שגרמה להם להבין מייד ששם, שם בדיוק הם רוצים להתחתן.

 

 

 

כפי שכבר הבנתן, הנגיעה האישית בכל דבר ועניין היתה חשובה, הם ניגשו למלאכה לא לפני שקיבצו סביבם את משפחתם הקרובה וחבריהם הטובים, שבלעדיהם כנראה שכל זה לא היה קורה.

 

 

 

 

יעל ניצחה על החתונה ביד רמה כשהיא מזמינה שולחנות מסוגים שונים, אוספת כסאות מעניינים, מלקטת בדים למפות, מזמינה פרחי אביב ואפילו משנעת לאירוע אביזרים מביתם הפרטי כגון שידות ושולחנות עליהם פוזרו מסגרות עם תמונות, פרחים, ספר אורחים והמון ריבות תות מתוקות שהוענקו במתנה לאורחים.

 

 

 

 

לא באמת חשבתן שעם חתונה כמו זאת, שתוכננה לפרטי פרטים, טקס החופה עצמו יישכח בצד. הטקס, שהיה לב ליבו של האירוע מבחינתם, תוכנן גם הוא לפרטי פרטים. הם חיפשו שידבר את שפתם, ישדר אינטימיות ויתאים כמובן לערכיהם האישיים. בסיום הטקס, נזרק על השניים אורז לברכה ולשפע מתןך שקיות נייר מעוטרות שגם אותן דאגה כמובן יעל הכלה להכין.

 

 

 

היה לנו כיף גדול לפתוח את הסופ"ש עם חתונה אורבנית מתוקתקת כל כך, ועם זוג שרצה ועשה, עשה שזה יהיה הכי יעל וארז שרק אפשר לתאר. מזל טוב זוג מיוחד שכמותכם!

 

◈◈◈

 

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)