יעל ואורן, 25.10.13

31.05.14

 

זוג יוצא לריצת בוקר בפארק הירקון: הוא במסלול שלו, היא במסלול שלה. לקראת סיום הריצה השניים נפגשים בנקודת ההשקה וחוזרים הביתה עייפים אך מרוצים - כן, כן, מדובר בתחביב הקבוע של יעל ואורן. באחד הבקרים הציע אורן ליעל לאחד מסלולים ולרוץ יחדיו. יעל לא תיארה לעצמה כי העומדת מאחורי ההצעה היא אורחת שהצטרפה אליהם לריצה, טבעת אירוסין מנצנצת.

 

 

 

 

  

 

מאותו רגע והלאה, כל ההחלטות הקטנות והגדולות הקשורות לארגון ותכנון חתונה הרגישו לבני הזוג שלנו טבעיות לגמרי, ממש כמו אותן ריצות בוקר טיפוסיות.

 

 

 

 

 

השניים החליטו לערוך חתונה אינטימית, ובה מספר עגול של מאה מוזמנים בלבד ואת האירוע עצמו ידעו שהם מעוניינים לקיים הכי קרוב למקום בו הציע אורן ליעל להיות לו לאישה, על מרפסת המשקיפה לפארק.

 

 

 

אם ביום ההצעה האורחת החשובה הייתה הטבעת, אין ספק שביום החתונה האחת שגנבה את ההצגה הייתה כלבת הפאג המשפחתית, טאי, שלבשה שמלה ורדרדה וליוותה את בני הזוג מהרגע שנפתחה הדלת אל ההכנות, דרך הצילומים המקדימים ועד לנוכחות באירוע עצמו.

 

 

 

 

חוץ מהאטרקציה המרכזית שציינו כאן למעלה (טאי, הו טאי! וכמובן אל נשכח גם את הזוג המהמם שלנו), עוצב המקום בסגנון האר-דקו עם מפות בעלות הדפסים מעניינים, כלי זכוכית גדושים בפרחים בהירים, תפוחים ירוקים וים של נגיעות מוזהבות - שאנחנו ממש, ממש אוהבות.

 

 

 

 

 

 

 

ומה לגבי הלוק של הכלה? אי-אפשר להתעלם מהסטייל ההורס של יעל, שכלל שמלה שכולה גלאם משולבת עם תסרוקת גלית ואיפור מעודן - וכל אלה גם יחד גרמו לה להיראות כמו שחקנית קולנוע של פעם, מלווה באורן שנראה גם הוא פיין במיוחד בחליפת שחור-לבן קלאסית.

 

 

 

 

החיוכים הבלתי פוסקים של בני הזוג תורגמו היטב לאווירה הכיפית שניבטת מן התמונות ובכדי שתחוו את החיוכים הללו עוד קצת, החלטנו לפנק אתכן בסרטון המקסים שלהם מן היום שהיה... לא לפני שתחוו עוד קצת את שלב המסיבה!!!

 

 

 

 

 

★★★

 

 

יעל ואורן שלנו, אחחח… איזה בוקר מושלם עשיתם לנו!

 

★★★

 

מקום האירוע: ריברסייד

קייטרינג: מעשייה

איפור: ניקול דנינו

עיצוב שיער: רועי אמזלג

נעלי כלה: אלדו

תכשיטים ואקססוריז: אפרת קסוטו

חליפת חתן: הוגו בוס

נעלי חתן: הוגו בוס

צילום סטילס וסרטון סטופ-מושן: טלי ודבורה צילום

עיצוב: בבקה

טבעות נישואין: ג׳קסון

די ג׳יי: זברה מוסיקה

 

מאת:כלות אורבניות