יעל ואודי, 20.9.12

22.05.13

 

לפעמים כשהתחושה היא נכונה, אין צורך לחכות זמן רב וכל העניינים פשוט מסתדרים מעצמם… והאמת, זה בדיוק מה שקרה ליעל ואודי, זוג שהכיר בלימודי התואר הראשון למשפטים.

 

 

 

 

 

 

בתחילה הפכו השניים לחברים טובים, לאחר-מכן שינו את הסטטוס ל"זוג" וכעבור כמה חודשים עברו להתגורר יחדיו בדירה תל-אביבית קטנה וחמודה, או בקיצור - לפני ששמו לב מה קרה חלפו להן שש שנים. הזמן טס כשאוהבים, לא?

 

 

 

 

 

הצעת הנישואין היתה רומנטית במיוחד והתרחשה במסגרת טיול באחת הערים היפות בעולם, הלא היא ברצלונה. באחד הבקרים חמק אודי מן החדר (מוקדם מוקדם!), קנה קפה ופרחים, וכשחזר - העיר את יעל. הוא כרע ברך, אחז בפרחים הטריים ביד אחת ובטבעת המנצנצת ביד השנייה והציע לה להתחתן עימו. וכעת, אתן חייבות להסכים איתנו שמדובר בדרך מאוד מעניינת לקום משנת לילה מתוקה!

 

 

 

 

ולמרות העובדה שהזוג שלנו חיכה שש שנים (ארוכות!) בכדי להתחתן, את האירוע עצמו רצו הם לקיים עוד באותו הקיץ, מה שהשאיר להם חודשיים בלבד. שמעתן נכון, ח-ו-ד-ש-י-י-ם.

 

 

 

 

 

כיצד מארגנים אירוע בפרק זמן קצר שכזה? זוכרות שאמרנו שלפעמים הדברים מסתדרים מעצמם? יעל ואודי סיפרו לנו שהתכנונים והאירגונים זרמו בצורה המושלמת ביותר, כאילו הכול חיכה להם ורק להם: המקום בו רצו לקיים את האירוע היה פנוי בדיוק בתאריך המתאים, לאחר מכן מצאה יעל את שמלת הכלה שלה במהירות הבזק, כך גם עם חליפת החתן, הדי ג'יי, המעצבת ועוד ועוד ועוד…

 

 

 

 

 

 

אז כפי שכבר הבנתן הערב עצמו אמנם אורגן במהירות שיא, אך הקפדה על הפרטים הקטנים והגדולים בהחלט הייתה שם לאורך כל הדרך. לזוג שלנו היה מאוד חשוב להשאיר את חותמם האישי באירוע ולכן הם בחרו בפורמט אינטימי, בו לקחו חלק רק קרובי המשפחה והחברים הטובים. תוסיפו לזה את העיצוב הנעים, הנוף התל-אביבי יפואי, החתן והכלה שלנו… והנה לכן חוויה בלתי נשכחת שהיא כל כולה יעל ואודי. ויותר מזה - באמת שלא צריך כלום.

 

 

 

 

 

 

 

 

זוג יקר, תודה שהענקתם לנו הצצה קטנה לאירוע שלכם. אתם פשוט ההוכחה לכך שניתן לקיים אירוע נפלא גם בפרק זמן סופר, סופר-קצר! בטוחות שעזרתן כאן ללא מעט כלות אורבניות שמתלבטות ומתלבטות… ועל כך מגיעה לכן עוד תודה אחת, גדולה גדולה!

 

◈◈◈

 

מקום האירוע, קייטרינג ובר: בית אנדרומדה

שמלת כלה: רינה בהיר

איפור: אלינור טוביילם

שיער: אוהד דגן

חליפת חתן: דוד ששון

נעלי חתן: דוד ששון

טבעות נישואין: מאור תכשיטים

זר כלה: סחלבים בוטיק פרחים

צילום: טלי דברת

די ג'יי: יוהן כהן

מאת:כלות אורבניות