יעלי וסבסטיאן, 12.9.14

20.01.15

בדיוק כמו שהנסיכה באגדות ממתינה לפרינס צ'ארמינג שלה, כך גם אנו המתנו בסבלנות לחתונתם האורבנית של יעלי וסבסטיאן. אם קראתן את הפוסטים אודות ספרון ההזמנה והעיצוב הייחודי שלהם, יש לנו תחושה שאתן מחכות בדיוק כמונו. אז הסיפור שלנו מתחיל לפני שנים רבות, Once upon a time כפי שנהוג לומר - בעת שיעלי וסבסטיאן נפגשו בתקופת התיכון. כבר בתור בני 17, הם ידעו שהסיפורים שלהם מצטלבים זה בזה לכדי אגדה אחת, כי מאז אותו רגע כל שרצו היה לבלות את זמנם יחדיו.

 

בכל אגדה צריך לדאוג לתפאורה מושלמת, אז הפעם מדובר בפסגת הר באיטליה ושם, בדיוק בנקודה הזו, הציע סבסטיאן ליעלי להינשא. השאלה הזו הזניקה שנה שלמה של הכנות לקראת האירוע, שבמהלכן יעלי רקמה שלב אחר שלב את הפנטזיה האגדית שלה ועל כך נאמר: הציפייה משתלמת! 

 

המכשול הגדול של בני הזוג בדרך לארגון האירוע, היה לאתר מקום שירגיש כאילו נלקח גם הוא מעולם האגדות. בדיוק כמו בכל הסיפורים הטובים, גם הפעם נוצר לו טוויסט בעלילה כשחברים ותיקים של סבסטיאן, אלו שסייעו לו לעלות ארצה ולפגוש את יעלי, הציעו לארח את האירוע בחצר ביתם. במשך שבועות הכשירו יעלי וסבסטיאן את החצר שלא נעשה בה שום שימוש: גרפו עלים, שתלו פרחים, ניקו אבק ולבסוף הפכו אותה לכרכרה הנוצצת שלהם.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הצילומים המקדימים של בני הזוג נערכו כמובן במקום האירוע, כי כשיש כל כך הרבה תחפושות, אקססוריז ואווירה מן האגדות - אין צורך לחפש במקומות נוספים! יעלי וסבסטיאן הפכו לדמויות מן האגדות באמצעות כנפיים של פיה, תפוחים ושכמיה אדומה - ואינספור אזכורים לאגדות שעליהן כולנו גדלנו....

 

 

 

 

 

 

 

 

זוכרות שסיפרנו לכן שיעלי היא כלה-פייה?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

וכמו באגדות... גם הנעל המנצנצת התאימה בדיוק לרגל של יעלי וכך הושלם טקס החופה!

 

 

 

 

יעלי וסבסטיאן היקרים, שמחנו לקחת חלק בפרק מתוך סיפור האגדה שלכם!

 

קרדיטים

 

מקום האירוע: בית פרטי במושב בית נחמיה
הפקה: יעלי וסבסטיאן 

עיצוב: יעלי חסון

צילום סטילס: LUZ לוז
צילום וידאו: שירן יצהרי, מובינג סטילס
שמלה:סטודיו פישנדג
איפור:עלמה איפור ועיצוב תסרוקות
עיצוב שיער:עלמה איפור ועיצוב תסרוקות
טבעות: סטודיו הידרה
נעלי כלה: רוני קנטור
נעלי חתן: זארה
תכשיטים: מיכל נגרין
הזמנות / מיתוג: יעלי חסון
אקססוריז: קישוט פרחים של ארנונים
עורך טכס: חבר
DIY: חתונת קונספט ברוח האגדות. כל השולחנות עוצבו לבד, כולל ההזמנות, הקישוטים
מתנות לאורחים: פתקי הושבה שהכילו "בקבוקוני קסם", תחפושות מושקעות חולקו

 

מאת:כלות אורבניות