יסמין ושחר, 14.2.11

30.05.11

 

בוקר טוב ושבוע נפלא לכל הכלות האורבניות שלנו באשר הן! היום, אנחנו רוצות להזמין אתכם לחתונה בניחוח מסיבת גן אנגלית עם עיצוב מדוייק להפליא. אז אנחנו מקוות שאתן לבושות כבר במיטב מחלוצתיכן ומוכנות למאורע החגיגי!

 

✿✿✿

 

 

 

 

 

 

יסמין (28) ושחר (31) גרים במושב בני ציון שבשרון ומגדלים שני חתולים - "אחד לכל אחד". יסמין, לומדת תואר שני בשימור אתרים ומורשת נוף, ואילו שחר לומד הנדסה אזרחית. הם הכירו במסגרת עבודתם כבודקים בטחוניים בשדות תעופה, כשנושא הצילום - האהבה של שניהם - משך אותם זו לזרעותיו של זה.

 

 

 

 

תקופה ארוכה הסתובבה יסמין בתחושה שהיא ושחר זה "לתמיד", אך למען האמת חששה קצת מהמילה "חתונה". מספר ימים לפני שנסעו לחופשה בארץ, ביקשה יסמין משחר שיבטיח לה שלא יציע לה נישואין במהלך החופשה וכך היא תצא אליה רגועה ושלווה. מסתבר שלשחר, היו תוכניות אחרות לחלוטין. הוא הסתובב במשך יום שלם עם הטבעת בכיסו וחיפש את הרגע המתאים. ברור לכן, שבסופו של דבר ההפתעה היתה מוצלחת ויסמין שמחה לקבל את ההצעה! מכתש רמון מעולם לא נראה אטרקטיבי יותר, במיוחד כשאת עונדת על אצבעך טבעת יהלום מנצנצת!

 

 

 

 

כשהחלו לתכנן את החתונה, יסמין ושחר ידעו שהם הולכים לעשות את זה בדרכם שלהם, בצורה הכי אותנטית שרק אפשר. עבודת התכנון והארגון היתה כמעין פאזל עבורם שהורכב מאינספור חתיכות. המקום למשל, היה בעברו פאב אליו נהגה יסמין לצאת עוד בתקופת התיכון, ההזמנות שעוצבו בשיתוף עם חברתם המעצבת, העבודה מול מעצבת האירוע שנעשתה בצורה הדוקה ביותר ועוד. הרציונל הכללי שליווה אותם לאורך הדרך היה "ללכת עם מה שמרגיש להם נכון", פשוט כך. מסתבר גם שזה הצליח...

 

 

 

התאהבנו בקו העיצובי שבחרו השניים, ובמכלול השלם של הפרטים. אותו הקו נבע מאופיו של המקום, ה-White, שכפי שכבר ציינו בעבר, הינו מבנה בריטי מתקופת המנדט. המבנה עצמו התחבר בצורה מושלמת עם החיבה העזה לנוסטלגיה ווינטג' של הזוג, והתוצאה כפי שתראו עוד רגע קט - מנצחת. ההשראה, לפי דבריה של יסמין, לקוחה משיטוט אינסופי באינספור אתרי חתונות חו"ליים אשר השביעו את רעבונה בתחום זה. מרכזי השולחן היו יפיפיים ושילבו פרחים משלל סוגים שהונחו בכוסות תה ובאגרטלי מתכת וחרסינה, ספרים ישנים, קופסאות תכשיטים וקאפקייקס מתוקים אשר הוצבו על מגשים מוגבהים. פשוט מסיבת גן במיטבה!

 

 

 

 

 

 

 

גם בגזרת האאוטפיטים של הזוג, ניתן היה להבחין בדיוק רב. יסמין, בחרה לקנות את שמלת החתוונה שלה בלונדון, במסגרת הנסיעה השנתית-מסורתית של בנות המשפחה לסיילים של סוף שנה. היה ברור לכולן שיסמין חייבת לחזור עם שמלת כלה, וכך בדיוק היה. אל השמלה עצמה צורפו התכשיטים המתאימים, הנעליים, הזר, הקורסאז' ועוד, וכך הלך ונבנה לו הלוק המוקפד. גם שחר, החתן, אובזר בצורה נפלאה (סיכת דש יפיפיה, חליפה מקסימה...) ותאם את רוח החתונה ואת הלוק של יסמין בצורה הטובה ביותר שניתן להעלות על הדעת. לאורך כל הדרך, ניתן היה להבחין בבירור כי דיוק והקפדה על המון, המון פרטים הוא זה שהפך את החתונה שראינו לכל-כך מוצלחת בעיננו.

 

 

 

 

אז זהו, רק הכרנו וכבר צריך להיפרד לשלום. הנה הסתיימה לה עוד חתונה ואנו מקוות שנהנתן מן המראות ומן המילים... ולכם, זוג יקר, אנחנו שולחות את מיטב הברכות והאיחולים לעוד שנים ארוכות של אהבה ושל יחד! ההצצה הקטנה שקיבלנו אל האירוע מעורר ההשראה שלכם, בהחלט המתיקה לנו את תחילתו של השבוע! תודה!

 

✿✿✿

 

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: