ימי החנוכה

27.12.16

בלוח השנה יש המון חגים שעושים לנו שמח בלב וטוב על הנשמה, אבל יש רק חג אחד שאנחנו לא יכולות לחכות לו וזה - ניחשתן נכון - חג האורים.

 

yaara gallery 1

 

yaara gallery 2

 

yaara gallery 3
אז מה יש בו, בחנוכה שאנחנו כל כך אוהבות? אור נרות נעים, לביבות וסופגניות (אין כמו פחמימות ריקות ומנחמות), אבל הכי הכי - אווירת החג החורפית והרומנטית הזו, שפשוט אי אפשר לעמוד בפניה.

 

yaara gallery 14

 

yaara gallery 6

 

yaara gallery 8

ההפקה שלפניכן מצליחה ללכוד את אותה אווירה חמקמקה באופן מדויק עם חלל אורבני שמהווה רקע מושלם לדרמה ולרכות שממלאות את הפריימים.

 

yaara gallery 4

 

yaara gallery 18

 

yaara gallery 16
ההשראה לצילומים היא לא רק חג החנוכה, אלא גם סוף השנה הלועזית והתוצאה הסופית היא מסיבת קוקטייל מהממת שכוללת המון, אבל המון נצנצים. משחקי הגובה בשולחן יוצרים אפקט מיוחד שמושך את העין באופן מיידי. הנגיעות הוורודות, יחד עם הפלייסמטים הכסופים והנצנצים הפזורים סביב מתגבשים לכדי מראה חגיגי, רומנטי - אבל עם אדג', בדיוק כמו שאנחנו אוהבות.

 

yaara gallery 12

 

yaara gallery 13

 

yaara gallery 15

תראו כמה יפות שמלות הכלה, שמשלבות לא רק תחרה, אלא גם פאייטים וחרוזים שיוצרים משחקי אור - בהתאם לרוח החג. אנחנו מאוד אוהבות את משחקי האורכים, את הגזרות המגוונות ובעיקר, את הקלילות הזוהרת של השמלות השונות, להן מתלווים איפור ערב דרמטי ומחמיא ותסרוקות מיוחדות שמשלימות את המראה.

 

yaara gallery 17

 

yaara gallery 9

 

yaara gallery 10 

אתן חייבות להודות שהאווירה המתקבלת בתמונות היא לא רק חגיגית, אלא גם סוחפת, מחשמלת כמעט. מתחשק לנו לקפוץ אל תוך הפריים, לעטות על עצמנו שמלת כלה זוהרת ולהסב אל השולחן גדוש הפרחים והנרות.

 

yaara gallery 19

מקוות שהצלחנו לעורר בכן את רוח החג ומאחלות לכן חג שמח ומואר במיוחד!


קרדיטים
צילום: שי שחר
לוקיישן: קולטורה
שמלות: יערה מן
איפור ושיער: רות טולדו
הד פיסים: תמי בר לב
עיצוב: וועדת קישוט
דוגמנית: הילה מרקוביץ'

מאת:כלות אורבניות