ים של מלח ואהבה

29.05.13

 

לפני חודשים ספורים, בדיוק ביום המשפחה, העלינו לראשונה סשן צילומים מתוק שהציצה ממנו מידי פעם בפעם גם בטן היריונית ויפה. הבטן הזאת והפידבקים הנפלאים שקיבלנו מכן, עשו לנו חשק לחפש אחר עוד צילומים שכאלה ולהביא אותם היישר אליכן. אז נחשו מה? חיפשנו וכמובן שגם מצאנו! אנחנו הרי תמיד מוצאות!

 

יבגני ולנה, מהנדס וצלמת, החליטו לערוך צילומי זוגיות פלוס בטן היריונית בשבוע ה-31 להיריון. מבחינתם היתה זאת הזדמנות מצויינת לזכות בעוד כמה תמונות משותפות מן התקופה היפה הזאת, רגע לפני שיהפכו הם למשפחה קטנה.

 

הצילומים עצמם נערכו בשעות הבוקר המוקדמות, באזור ים המלח ובפינות החמד הקסומות שמסביב לו, וכללו מגוון גדול של "פרופס" איכותיים (כגון ציוד דייג, מגפי גומי, גלגל הצלה, מזרן מתנפח, סירות נייר, דגלונים…) להם דאגו לנה ואחותה אירה, הידועות גם בכינויין ה-"Simsisters". וכשהאחיות האלו מתכננות משהו, נראה כי הן מוציאות אותו לפועל בצורה הטובה ביותר, בדיוק כפי שיעידו גם התמונות.

 

כל פריים תוכנן בקפידה, כל חיוך וכל מבט נלכדו גם הם בעדשת המצלמה… וביחד, ביחד תועד כאן סיפור אהבה, שלו ושלה, על רקע נופו המהפנט של המקום הנמוך ביותר בעולם. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

צילום ועיצוב: Simsisters

 

ואם עשינו לכן חשק לתת קפיצה קטנה או גדולה אל ים המלח - דעו לכן שאתן לגמרי לא לבד, כי אחרי סשן התמונות הזה גם לנו מתחשק… מזל גדול שהסופ"ש קרב ובא!

מאת:כלות אורבניות
תגיות: