ים של אהבה: חתונת חוף מרהיבה עם תשומת לב לפרטים הקטנים

17.04.19

מכירות את הקלישאה הזו לגבי חתנים שבוחרים להשאיר את כל התכנון לבת זוגם? במקרה של חן ואבי, שום דבר לא יכול היה להיות רחוק יותר מהמציאות. הצמד המקסים שהכיר עוד בתקופת הצבא ותחזק חברות קרובה לפני שעשה את המעבר לזוגיות, הוכיח ששנים זה לצד זו עושות את שלהן ושהם לגמרי better together. היה לחן ואבי ויז'ן ברור לגבי איך יראה היום המיוחד שלהם ושניהם היו מעורבים בכל בחירה ובכל צעד בתהליך. חיפשתן הרמוניה זוגית במיטבה? מצאנו לכן.

gallery1
gallery1
gallery1

מתוך הפינצטה שלנו

gallery1
gallery1
gallery1
gallery1
הסיפור של חן ואבי מוכיח שהם לגמרי זוג של "גו ביג אור גו הום", ואחרי הצעת נישואים שהתרחשה על מדרון מושלג בעיירת סקי יוקרתית בצרפת (ועוד בוולנטיינז דיי), היה ברור שחתונתם תצטרך להתעלות על עצמה ולהיות מושקעת בטירוף ומתוכננת לעילא.  

gallery1
gallery1
gallery1
הם בחרו להינשא על הים בשישי בצהריים כי רצו את הוייב המשוחרר והלא מחייב שמעניק הלוקיישן. אבל זה לא נגמר שם. האירוע כולו שאב השראה מהעולם הימי עם אלמנטים עיצוביים המתכתבים עם המיקום עוצר הנשימה.

gallery1
gallery1
gallery1
gallery1
gallery1
gallery1
gallery1
gallery1
gallery1
gallery1
העובדה שעבדו בצמוד עם מפיקה שזרמה עם החזון, הלכו ביחד לכל פגישה והחליטו בצוותא את כל ההחלטות – קטנות כגדולות – עזרה לאירוע שלהם להתרומם לגבהים חדשים. מה שבלט במיוחד הוא תשומת הלב לפרטים הקטנים שכמו שאתן יודעות, היא זו שעושה תמיד את כל ההבדל בין אירוע חביב לבין אירוע שלא מפסיקים לדבר עליו.

gallery1
gallery1
gallery1
gallery1
gallery1
gallery1
gallery1
בגזרת המתנות לאורחים כיכבו כיפות ממותגות, כובעי קש ומניפות (מתחשב ושימושי!), הילדים זכו לפינה מושקעת משלהם (והוריהם כמובן היו אסירי תודה), נגנית סקסופון הורסת שלהבה את האורחים, עמדת מלבי וקיר דונאטס היוו יציאה מגניבה לחובבי המתוקים, ועמדת ההמבורגר והצ'יפס שכיכבה במסיבה שאחרי האירוע נתנה דלק לאורחים להמשיך לעוד כמה סיבובים על הרחבה. כן, מדובר בזוג שלגמרי חשב על הכל. התרשמנו!

gallery1
gallery1
gallery1

 

חן ואבי מספרים שעל אף כמות המשימות העצומה שעמדה לפניהם, הם נהנו מכל רגע בתכנון המשותף. אנחנו אהבנו את העובדה שהשניים לא נתנו לסטרס להשתלט והפכו את החתונה לפרויקט זוגי כיפי ומקרב. לא יודעות מה אתכן, אבל אנחנו לגמרי קיבלנו השראה מהשמחה והחדווה בהן תכננו השניים את החגיגה שלהם, כי הן טוטאלי באו לידי ביטוי בכל אלמנט ובכל נגיעה.

gallery1
gallery1
קרדיטים:
צילום סטילס: LUZ
מקום האירוע: כוכב הים
שמלה: אייזן שטיין
נעלי כלה: Shoez / Keds-Kate Spade
צילום וידאו: Paper Hearts

+ קרדיטים נוספים
קייטרינג: אינדיגו ב
ר: בולה בר
מוסיקה: דיג'יי בועז קופלד
הפקה: מירב סדן
איפור: קארין כהן
עיצוב שיער: אסף לוי
טבעות: CR תכשיטים
אקססוריז לשיער: אפרת קסוטו
נעלי חתן: ALDO / Timberland
חליפת חתן: דויד ששון
הזמנות: Tul Art
חוויות: סקסופון – ירדן קליימן
מתוקים: קיר דונאטס, עמדת מלבי (המלביה) עמדת המבורגרים וצ'יפס: לארק
מאת:כלות אורבניות