ים, צחוק וגוד וייבז: החתונה הלא מתאמצת של שיר וגל

30.10.19

ישנן חתונות שבהן הכל פשוט מתחבר מהר. הוייב, הלוק, האווירה - הזוג יודע בדיוק מה מתלבש עליהם טוב, ומשם מלאכת התכנון הופכת לכיפית, מרגשת ומעצימה. כמובן שחוש הומור הוא המרכיב החשוב ביותר בתקופה הזו, ואיש לא יודע זאת טוב יותר מאשר שיר וגל.

gallery 1

gallery 1

gallery 1

gallery 1

gallery 1
הם הכירו בצבא כששירתו במוצב מבודד בהר מירון. גל היה מחזור מעליה ותפקיד היה ללוות את החדשים בכניסה לתפקידים. חוש ההומור והשטותניקיות שלו מחד והתמיכה והליווי שהעניק מאידך, היו מספיק כדי לשבות את ליבה של שיר. שמונה שנים אחר כך, הם נישאו.

gallery 6

מתוך הפינצטה שלנו


gallery 6

gallery 6

gallery 6
הצעת הנישואין של גל הייתה אחת המרגשות והמקוריות בהן נתקלנו. הוא רקם סיפור על טיול לצפון עם קבוצת חברים ושלח את שיר לקניות עבור הנסיעה. בינתיים פתח קבוצת וואטסאפ עם החברים ששלחו בבוקר תמונות מהדרך. אבל… הם התקשרו מ"הדרך" לומר שאחת הבנות לא מרגישה טוב והם יתעכבו. זה קרה בדיוק כששיר וגל התקרבו לבסיס בו שירתו והכירו. גל הציע שיעשו ביקור נוסטלי במקום ושיר כלל לא חשדה שמשהו מתבשל. 

gallery 10

gallery 10

gallery 10

gallery 10

gallery 10
מסתבר שגל עבד במשך חודשים על אישורי כניסה לבסיס והגיע לבכירים בצבא כדי לממש את התכנית. הם עלו על גג מבנה אליו היו עולים לצפות בזריחות אחרי משמרת לילה ארוכה ושם, בלוקיישן שיש לו משמעות כה עמוקה עבורם, גל שלף את טבעת החלומות של שיר.  

gallery 15

gallery 15

gallery 15

gallery 15


החלום שלהם היה חתונה קלילה וכיפית בצהרי שישי ומאחר וגל חובב ים וגולש מגיל קטן, הוא גרם גם לשיר להתאהב בים. ביתם של השניים מעוצב בצבעי ים ומלא באקססוריז של ים וגלישה. לכן, היה זה ברור היכן הם הולכים להתחתן. הם סגרו את הלוקיישן הראשון שראו ולקחו להם שבועיים נוספים בלבד לסגור את שאר הספקים. זו הייתה פשוט אהבה ממבט ראשון עבורם בכל אחד מהמקרים. אחרי שכל הפינות נסגרו במהרה, כל מה שנותר היה להמתין כמעט שנה ליום המיוחל.

gallery 16

gallery 16

gallery 16

gallery 16

gallery 16

gallery 24


בכל הנוגע לעיצוב הם החליטו שכל המוסיף גורע והלכו על קונספט קליל בדגש על פרחים בצבעי פסטל שהשתלבו באופן מושלם עם יופיו של המקום ועם גווני הים כמובן.

gallery 24

gallery 24

gallery 24

gallery 24
הטיפ שלהם לזוגות בשלבי התכנון הוא לערוך אירוע שמתאים לאופי שלהם כדי שהיום המיוחד הזה יהיה באמת "שלהם". לא לשכוח להנות מהתקופה שלפני ומההכנות ליום בו את חוגגים את אהבתכם.

gallery 29

gallery 29

gallery 29

gallery 29


קרדיטים:
צילום סטילס: אורי שדה
מקום האירוע: על הים
איפור ושיער: עדי סולומון
נעלי כלה: שוז ווב סטור
חליפה ונעלי חתן: דורון אשכנזי 

+ קרדיטים נוספים


צילום וידאו: מונוקל (מור)
שמלה: ויוי בלאיש
עיצוב האירוע: של המקום
קייטרינג ובר: של המקום 
מוסיקה: איתי יצחקי
הזמנות / מיתוג: ורד מעיין 
טבעות: אמא של הכלה (טבעת אירוסין: מירב שביט) 
חוויות: שזירה - ורוניק שוזרות באהבה 
DIY: פתקיות לסכו״ם, מניפות
התארגנות: Casa Cala
עורך טקס: הרב חיים זמיר

מאת:כלות אורבניות