יוקרה קלאסית ושיק מוקפד: החתונה של רחלי וטימור

09.10.19

זמן התכנון שלוקח כל זוג לארגון החתונה הוא מאוד אינדיבידואלי אך אם יש דבר אחד שהחתונה של רחלי וטימור מוכיחה, הוא ש-Good things come to those who wait. שנה של ארגון והמתנה הפכה לאירוע קלאסי, שיקי ומלא רגש.

gallery 1

gallery 1

gallery 1
סיפור היכרותם של השניים מתחיל במקום עם טיפה פחות שיק - קורס רענון נהיגה. אבל אם זו לא הוכחה שאפשר להכיר את אהבת חייכן בכל מקום, אנחנו לא יודעות מה כן. המבטים הצטלבו כבר ביום הראשון אך הם לא החליפו מילה. ביום השני, רחלי לקחה את העניינים לידיים והתיישבה ממש במקרה ליד טימור. הכימיה, החיבור והמשיכה היו משהו שהשניים לא יכלו להסתיר או להתכחש לו. מאז הם לא נפרדו.

gallery 4

מתוך הפינצטה שלנו


gallery 4

gallery 4
מה שמייחד את הקשר ביניהם עוד יותר הוא העובדה שבמשך תקופה לא מבוטלת הוא התנהל בשלט רחוק. רחלי למדה רפואה בחו"ל, טימור עבד בארץ והשניים שמרו על קשר הדוק בשיחות סקייפ ובביקורים תדירים זה אצל זו. לדבריהם, המרחק והציפייה התמידית להיות יחד חיזקו את מערכת היחסים ביניהם אף יותר. טוב, נמסנו.

gallery 7

gallery 7

gallery 7
ההצעה הגיעה אחרי שטימור עשה לרחלי קצת טיזינג. ביום הולדתה הם בילו שבוע במלון יפהפה בהרי ירושלים ורחלי הייתה בטוחה שההצעה ממש מעבר לפינה. אז זהו, שלטימור היו תכניות אחרות ורק בסיום החופשה, הם נסעו לצוק המשקיף לים ושם, בשעת שקיעה, כרע טימור ברך.

gallery 10

gallery 10

gallery 10
הלימודים התובעניים של רחלי כמו גם הרצון שלא להתפשר בבחירת הספקים הביאו אותם, כאמור, לתכנן את החתונה במשך שנה. הויז'ן היה של רומנטיות ויוקרה, הם ביקשו לערוך מה שהם הגדירו כ"טקס אהבה" ולחלוק אותו עם האנשים החשובים להם ביותר. הם נהנו מאד מתקופת האירוסים הממושכת, התרגשו, בילו עם המשפחה וזו עם זה וספרו את הימים עד לביג דיי. הם תכננו את האירוע ברוגע ובכיף מעוררים קנאה. 

gallery 13

gallery 13

gallery 13


העיצוב היה שילוב בין לקז'רי לטבע פראי. חומות האבן והלפידים לצד המדשאות והגן המדהים בו נישאו העניקו אווירה אירופאית ומלכותית. המיתוג היה בגווני כחול יוקרתי ועיצוב האולם התהדר בשלל ורדים לבנים וענפים פראיים.

gallery 16

gallery 16

gallery 16


בעמדת הברכות הציבה רחלי אגרטל עם עם ורדים מיובשים שאספה לאורך ההיכרות שלה ושל טימור. כל פעם שהייתה חוזרת מחו״ל, הוא היה ממתין לה בשדה התעופה עם ורד - היא שמרה את כולם. ליד הוורדים מלאי המשמעות כתבה רחלי: distance means so little when someone means so much. אוקיי, זו כבר רומנטיקה בתו תקן הוליוודי.

gallery 19

gallery 19

gallery 19
הזוג שהתרגל כל כך לאהוב ממרחק, נפרד לשבוע שלם לפני החתונה והמפגש ביניהם ביום הגדול היה מרגש, מלא דמעות והו, כה רומנטי. 

gallery 22

gallery 22

gallery 22

gallery 22


הטיפ הכי חשוב שלהם לזוגות שבדרך לחופה הוא להגשים את החלומות שלכם, להנות מכל רגע, לפנטז על היום הזה, אבל יותר מזה - על החיים שאחרי.

gallery 26

gallery 26

gallery 26

gallery 26

gallery 26


קרדיטים:

צילום סטילס: עידן חסון 
מקום האירוע: הגבעה 
עיצוב האירוע: בריידזילה 
שמלה: גליה להב
מקום התארגנות: Penthouse TLV

+ קרדיטים נוספים

 
קייטרינג: עץ השדה 
מוסיקה: דיג׳יי רם ארז 
צילום וידאו: דימה גיל 
איפור: נאור אפל  
עיצוב שיער: זיו אמסלם 
טבעות: ג׳קסון 
נעלי כלה: קולינס 
חליפת חתן: הוגו בוס 
תכשיטים: קרן וולף 
הזמנות / מיתוג: הכלה 
חוויות: מגנטים - טרנד 54 
DIY: הזמנות, מספרי שולחן, שלטי תיאור מנות בקבלת פנים, ברכה לקהל בשעת החופה, כריות רקומות עם שמות בני הזוג, שלט הכניסה ועמדת הברכות, גומי בגווני כחול ולבן לאורחים. 
מתנות לאורחים: סידורים ממותגים, מניפות, כפכפים. 
עורך טקס: הרב משה לוי

מאת:כלות אורבניות