יוצאים מהעיר: חתונת שטח פסטורלית

10.01.17

החתונה הבאה מוכיחה לנו שכשהטבע משמש ככן הציור שלנו, התוצאה שמתקבלת תהיה הדבר הקרוב ביותר ליצירת אומנות.

 

חתונת שטח

 

חתונה בשטח

 

הלוקיישן של חתונת השטח המרהיבה הזו הוא לא אחר מאשר שטח חקלאי שמשמש כמטע רימונים עמוס בפרי שצובע את העצים הירוקים באדום עז. בלב המטע ניצב מגדל מים גבוה (אזהרת ספוילר) שקיבל תפקיד משמעותי בכל הנוגע לעיצוב האירוע.

 

חתונה בטבע

 

מטע

 

מטע רימונים חתונה

 

במרכזה של הפסטורליה הזו הוצבו כיסאות בצבעי טורקיז ולבן לצד שולחנות עם מפות לבנות, שעל גביהם הונחו רימונים ועציצים מתוקים עם צמחי תבלין ועציצים עם פלפלים קטנטנים שהיו עטופים באריזות נייר חומות ומינימליסטיות ועליהם פתק ״take me״, שהונח שם במטרה שהאורחים יוכלו לקחת אותם איתם הביתה.

 

השימוש בצבעים הנייטרלים נתן את הבמה לפיסת הטבע היפהפיה שהונחה על השולחן.

 

מרכזי שולחן עציצים

 

רימון מרכז שולחן

 

עציץ תבלין מרכז שולחן

 

עציצי תבלין

 

מתנות לאורחים

 

עמדה מקסימה שהוצבה באירוע היא עמדת צילום הפולורויד העצמית שקראה לאורחים לצלם את עצמם ואת האירוע ולתלות בעזרת אטבים את התמונות על לוח עם חוטים שהוכן על ידי חבריהם של החתן והכלה.

 

פולורויד חתונה

 

עמדת פולורויד

 

תמונות פולורויד אטבים

 

התמה המרכזית שהובילה את העיצוב הייתה להעניק לטבע את המקום הראוי לו, כאשר סביבו ניצבים כלי עזר שונים שמדגישים את יופיו. כך, למשל, התאורה עוצבה באופן המחבר שרשרת נורות קטנות בין מגדל המים לבין עמודים שהוצבו במקום והאירו באור רך ועדין את העצים ואת מגדל המים עצמו.

 

בנוסף, בין העצים ומקומות הישיבה עוצבו עששיות ומרכזי תאורה ייחודיים (למשל מנורות המעוצבות בצורה של במבי), שהעניקו טאץ׳ שיקי למטע הרימונים.

 

תאורה במבי

 

מגדל מים

 

design gallery 16

 

רימונים

 

לחם

 

אקססוריז לצילומים

 

בועות סבון

 

שולחן מעוצב

 

עיצוב החופה תאם גם הוא לקונספט בו הטבע עומד בליבת החתונה. החופה הוצבה באמצע המטע, ונדמה היה שהכל סביבה ניצב באופן טבעי כמעט לחלוטין - שורה של עציצים עם פרחים לבנים הוצבו לצידי שביל דשא המוביל אל החופה, שהרקע הניצב מאחוריה, איך לא, הוא שדרות עצים רימונים ארוכות.

 

חופה במטע

 

חתונה בטבע

 

פולוריד

 

מספרי שולחנות אטבים

 

תאורה בטבע

 

חתונת המטע הזו מדגימה באופן מדוייק כיצד ניתן לקחת לוקיישן כפרי, פשוט וטבעי, לעצב אותו באופן מינימלי, שמדגיש את הנוכחות המרהיבה של הטבע וכך ליצור את האירוע הכי מקסים שיש.

 

קרדיטים:
המקום: שטח חקלאי פרטי, מטע רימונים ליד הישוב כפר הרא״ה בעמק חפר
מפיק: מאריק אקילוב
מעצבת: חפי בוהם
קייטרינג: שבעת המינים
צילום: טלי דברת

מאת:כלות אורבניות
תגיות: