יום שישי את יודעת: החתונה הקלילה של אריאלה ודניאל

27.10.19

אחד הדברים הכי כיפיים בתכנון חתונה היא היכולת להטביע את חותמכם על האירוע ולהפוך אותו לפרסונלי, מרגש, וכזה שלחלוטין משקף את הזוגיות שלכם, האהבות שלכם ואת מי שאתם. אריאלה ודניאל ידעו בדיוק איזה וייב הם מבקשים לייצר ביום הגדול שלהם, והתוצאה הייתה כיפית, אישית ולא מתאמצת. הכי הכי הם.

gallery 1

gallery 1

gallery 1

gallery 1
סיפור היכרותם מעניין למדי שכן דניאל היה החבר הכי טוב של האקס של אריאלה. במהלך הזוגיות עם האקס אריאלה התקרבה לדניאל מאד והשניים הפכו לידידי נפש. חצי שנה אחרי הפרידה מאותו בויפרנד, הידידות עלתה שלב, והשניים הפכו לזוג. 10 שנים אחר כך, הפכו לבעל ואישה.

gallery 5

מתוך הפינצטה שלנו


gallery 5

gallery 5

gallery 5
הצעת הנישואין התרחשה בקי ווסט לא רחוק ממיאמי. דניאל הציע להצטלם ליד הפסל המפורסם ביותר במקום ובמשך דקות ארוכות חיפש משהו בתיק ונראה לחוץ. אריאלה החלה לחשוד אבל לא לגמרי הבינה מה קורה, ובזמן הזה השניים עמדו בחום הקופח, מיוזעים כהוגן עד שהאבדה נמצאה - דניאל מצא את הקופסא! אבל הוא פתח אותה הפוך ושבר אותה מה שכמובן הפך לסיפור מקסים לנכדים. כל האנשים שעמדו בתור להצטלם ליד הפסל מחאו לשניים כפיים וההצעה הפכה לרגע אקסטרה מיוחד.

gallery 9

gallery 9

gallery 9

gallery 9

כשהגיע הזמן להחליט על אופי האירוע שיערכו, השניים ידעו שהם רוצים לערוך מסיבת חתונה שתהיה לגמרי הם. ההחלטה הייתה ליצור אווירה כיפית של שישי בצהריים, עם הרבה שמש, מוזיקה טובה, בירות ועיצוב נקי ולא מתאמץ. 10 חודשי תכנונים הפכו לפרויקט עבור אריאלה שהפכה למבקרת קבועה בקבוצה של כלות אורבניות (הידד!) ואספה משם כל המלצה רלוונטית שיכולה הייתה לאתר.

gallery 13

gallery 13

gallery 13

gallery 13

gallery 13
אריאלה לקחה על עצמה לא מעט פרויקטים של DIY כגון סלסלאות לשירותי הנשים והגברים, חותמות אישיות על המניפות, עמדת התרעננות, בימבות חתן כלה, מספרי שולחנות (כשכל מספר סיפר משהו על הזוגיות שלהם), ועד 40 בקבוקי בירה למרכזי השולחנות שאריאלה ניקתה וריססה בצבע זהב. כל האירוע - החל מההזמנה, מספרי השולחנות, פתקיות ההושבה, גלויות שונות ועוד,  היה ממותג באותו הסגנון - קומיקס.

gallery 18

gallery 18

gallery 18


gallery 18

gallery 18
השניים החליטו לערוך חתונה אינטימית שתכלול את האנשים שהם הכי אוהבים והכי אוהבים אותם. לאירוע לא הוזמנו אנשים שהם לא מכירים באופן אישי וכך התגבשה לה חתונת שישי של 170 אורחים. הטקס נערך על ידי שני חברים של השניים ובמקום יין, הם שתו מתחת לחופה צ'ייסר של וודקה, הקריאו מילים זה לזו, ושברו כוסות יחדיו.

gallery 23

gallery 23

gallery 23

gallery 23


הטיפ שלהם לזוגות שבדרך הוא פשוט ליהנות מהתקופה הזאת. יש בה קסם של ציפייה למשהו גדול מהחיים,  ואהבה מטורפת שעוטפת אתכם - גם בזוגיות וגם מהאנשים שסביבכם. 

gallery 27

gallery 27

gallery 27

gallery 27


קרדיטים:

צילום סטילס: ISO צלמים 
מקום האירוע: וילה נונה

מוסיקה: HYPE- אלי מתנה

 צילום וידאו: יאיר שילוח

שמלה: ליז מרטינז 
הזמנות / מיתוג: עיצוביסטית 
עיצוב האירוע: NUFI Flower design + DIY
+ קרדיטים נוספים


קייטרינג ובר: של המקום 
איפור ושיער: אלכסנדרה ויינר קלמפנר
הפקה ו-DIY: של הכלה 
טבעות: דניאל מתת וזיו אור  
נעלי כלה: ריפבליק 
חליפה ונעלי חתן: מאניה ג'ינס 
תכשיטים: עגילים של טופשופ 
מתנות לאורחים: חלות לשבת מתוקים
מקום התארגנות: Caesarea's Pearl

מאת:כלות אורבניות