יולי בכלות אורבניות: Let Love Rule

01.07.20

 

יולי שמח יקירות,

הקיץ אופישיאלי כאן, אבל אנחנו עדיין בתקופה משונה של חוסר ודאות ושל הנחיות והגבלות המשתנות ללא הרף והופכות את הימים האלו למאתגרים במיוחד. אבל כמו תמיד, אנחנו כאן בשבילכן, נכונות לעודד ולעזור כדי להפוך את הימים לשמחים וחיוביים יותר.

 

אנחנו צופות שבתקופה הקרובה החתונות יהפכו למשהו אחר ממה שהכרנו, ואנחנו מתחילות לגלות שלא מדובר במשהו שלילי. להיפך. אנחנו רואות במשבר הנכחי שמחייב הצטצמצות מעבר טבעי לסוג חתונות אחר. קטנות, בוטיקיות, מלאות שיק מדויק – דומות יותר למה שאנחנו רואות באירועים שמעבר לים.

 

בזמן הקרוב אנחנו מתכננות לעשות מה שאנחנו נוהגות לעשות תמיד: ליצור עבורכם השראות מהממות, כשהמיקוד יהיה על חתונות קטנות ויפהפיות, שעומדות בהנחיות מצד אחד ונוטפות סטייל מרהיב מהצד השני. כי דווקא מהפשרה נולד משהו חדש, ואנחנו מודות שאנחנו אפילו מתחילות להתרגש מהרוח החדשה ומהאפשרויות שלא העלינו על דעתנו בעבר. מבטיחות שיש למה לחכות!

 

 

gallery 11(צילום: איה ואבי צלמים)

 

 אנחנו שולחות לכן חיבוק חם, ומזמינות אתכן להתייעץ איתנו בקבוצה או בוואטסאפ  בכל נושא שהוא, כדי שנוכל לעזור לכן להתאים את החתונה שלכן למצב החדש. אנחנו יודעות שהמצב לא תמיד קל, אבל ויודעות דבר אחד בוודאות מוחלטת: אהבה היא הכוח החזק ביותר שיש – היא תעזור לכן לצלוח את התקופה הזו והיא רק תלך ותתחזק עד שיגיע יום החתונה המיוחל.

 

קיץ נפלא, מלא בריאות ואהבה מכולנו,
צוות כלות אורבניות 

 דריה Copy

(צילום: דריה גלר) 

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: