יוליה ומארק, 11.4.13

09.06.13

 

יש זוגות שמצליחים להיכנס לנו עמוק, עמוק אל תוך הלב כבר מן התמונה הראשונה וזה בדיוק מה שקרה לנו עם יוליה ומארק, הזוג הבא. בסיום הכנתו של הפוסט הרגשנו שאנו לחלוטין מאוהבות בהם - אך קודם כל ניגש לתחילתו של הסיפור, כדי שתוכלו להתאהב בהם גם אתן, ביחד איתנו…

 

 

 

 

יוליה, שמסיימת ממש אוטוטו דוקטורט בהנדסת ביוטכנולוגיה ומארק, מעצב גרפי, הכירו לפני כשנה וחצי באמצעות חברים משותפים. מן הרגע ההוא האהבה בין השניים רק הלכה והתעצמה, אפילו במהלך ששת החודשים בהם הפריד ביניהם אוקיינוס גדול, כשיוליה שהתה בארה"ב ואילו מארק - ברוסיה.

 

 

 

 

מיד עם חזרתם ארצה, החליטו השניים שהגעגועים היו קשים מנשוא והגיע הזמן להתחתן. מכאן, מקצועו של מארק בתור מעצב גרפי, השפיע עמוקות על כל תהליך תכנון החתונה - החל מעיצוב אתר חתונה ייחודי בו יכלו האורחים לבקר עוד בטרם החל האירוע (ולצפות בסרטון נהדר!), דרך ההזמנות (אשר להן יוקדש פוסט נפרד - היכונו, היכונו!) ועד למתנות עבור האורחים שגם הן כמובן נשאו את חותמו האישי של הזוג.

 

 

 

 

יוליה, הכלה האורבנית, לבשה שמלה של אחד המותגים האהובים עלינו ביותר בחו"ל - J.Crew, ולזה הוסיפה היא תסרוקת צמות ייחודית, עגילים בצורת נוצת טווס וחתן אורבני אחד מתוקתק ואופנתי שלבש חליפה בהירה בגוון אפור ועניבת פפיון ירקרקה. ביחד - הם פשוט נראו נפלא!

 

 

 

 

הצילומים המקדימים נערכו בשוק הפישפשים, בין שלל העתיקות, המציאות והחנויות הססגוניות… יוליה ומארק שלנו צחקו ונהנו מכל רגע ורגע, חיפשו וחיפשו, ולבסוף גם מצאו - אחד את השני כמובן. משם, כל שנותר להם לעשות זה רק לרוץ ולהתחתן במקום בו בחרו לעשות זאת.

 

 

 

 

גם כאן, הבחירה של השניים בלוקיישן הספציפי נראתה כחלק בלתי נפרד משאר הבחירות שלהם והייתה מדוייקת להפליא. היא שילבה את אהבתם הגדולה למקום מגוריהם, תל-אביב, ולסגנון האהוב עליהם.

 

 

 

 

 

את דרכם לחופה עשו ביחד, תוך שהם אוחזים ידיים ומפזרים חיוכים גדולים לכל עבר, כאלה שגם אנחנו נדבקנו בהם…

 

 

 

ומה אז? אחרי שהכוס נשברה כהלכה, החלה המסיבה!!!

 

 

 

 

יוליה ומארק, אנו בטוחות שהכלות שלנו כבר מאוהבות בכן עד מעל לראש (הזהרנו אותן...), ולכם אנו מאחלות עוד הרבה שנים שמחות ומאושרות! מדהים לגלות שגם אוקיינוס רחב ידיים, לא יכול לגבור על אהבה גדולה, גדולה, גדולה.

 

❖❖❖

 

מקום האירוע, קייטרינג ובר: באו, תל-אביב

שמלת כלה: J.Crew

נעלי כלה: Beautifeel

איפור: סיגל אסרף

שיער: אריק מאיוסט

אקססוריז: עגילים - Adina Plastelina

בגדי חתן: זארה

טבעות נישואין: ג'קסון

זר כלה: אואזיס

צילום סטילס:  שרון כהנא

די ג'יי: ישראל קמחי

הזמנות: עיצוב - מארק לחוביצר, החתן

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)