יובל ומתן, 12.9.10

24.11.10

 

חתונה היא אירוע כל-כך יפה. היא גורמת לנו להתפעם, להתפעל ולהתרגש בכל פעם מחדש. החתונה שנראה לכן היום, היא בדיוק מסוג האירועים האלה ולכן אנחנו כל-כך שמחות שנפלה בידינו הזכות להציג אותה בפניכן. אז מה כל-כך מיוחד?!? אתן בטח כבר סקרניות לשמוע. מדובר בזוג חתנים אורבניים מלאי שיק וסטייל, אשר הסכימו לשתף את כולנו בחתונה שלהם.

 

תכירו, מתן (29) ויובל (22). מתן עובד כסמנכ"ל בחברת ביוטק ואילו יובל סטודנט למקרא באוניברסיטה הפתוחה. השניים נפגשו לפני כשלוש שנים, מגדלים ביחד חתול מתוק העונה לשם טוויקסי וגרים בדירה נחמדה במרכז העיר הגדולה, ת"א. וחוץ מזה, הם אוהבים לטייל ביחד, לאכול אוכל משובח ולארח חברים. נשמע טוב!

 

ההחלטה להתחתן הייתה החלטה משותפת, אך הצעת הנישואין הרשמית הגיעה מיובל. יובל, ירושלמי במקור, לקח את מתן לטיול ביער ירושלים (מקום אהוב על יובל) ושם כרע הוא רגל והציע למתן להתחתן איתו. כמובן שמתן אמר "כן", והשאר הוא בבחינת היסטוריה. את החתונה עצמה הם ארגנו בפחות מחצי שנה, כשלכל אורך הדרך הדברים נעשו בשיתוף פעולה מלא ובנינוחות רבה מבלי לקחת שום דבר קשה מידי.

 

אם עדיין לא אמרנו זאת בפה מלא, יובל ומתן מגדירים עצמם כזוג פעיל קהילתית שנאבק למען זכויות אדם והיה להם חשוב להביא את זה לידי ביטוי גם בחתונה הפרטית שלהם. הם רצו חתונה עם טקס אישי ומשמעותי, ומסיבה באווירה כייפית וגאה, ורק מניחוח התמונות אפשר לנחש שזה בדיוק מה שהיה.

 

אז יובל ומתן היקרים, המון תודה על שהחלטתם לשתף את כולנו באירוע המיוחד שלכם. אנחנו מאחלות לכם שנים רבות ומספקות של תרומה קהילתית, אהבה ואושר עצומים בדיוק כמו שאפפו את החתונה שלכם!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

♥♥♥

 לוקיישן: ארקה

כתובה עבודת יד: אמא של יובל

עורך טקס: יונתן גר, מנכ"ל הבית הפתוח

קשקושים לרחבה: רחוב כפר גלעדי

 

מאת:כלות אורבניות