יהיה ועמית, 1.11.13

05.02.14

 

את יהיה ועמית הכרנו לראשונה באמצעות הסרטון המשעשע הבא, אותו הכינו בעבורם החברים הטובים, וכבר אז ידענו שמדובר באנשים מיוחדים. הרי אם החברים החליטו להעניק לבני הזוג מתנה אישית ומושקעת כל-כך, לבטח נרצה גם אנחנו להכיר את הנפשות הפועלות מאחורי הסרטון. כשהמטרה הזו אל מול עיננו, יצאנו לדרך בכדי לענות לעצמינו על שאלה אחת ויחידה - ״מי אתם, יהיה ועמית?״.

 

 

 

 

 

דרכינו הובילה אותנו לאיטליה היפה, שם פגשנו את בני הזוג. מה שהביא אותם לארץ המגף הייתה האהבה המשותפת לאוכל, אהבה שתוזכר כאן לא פעם ולא פעמיים, אנחנו מבטיחות.

 

 

 

 

 

אם פניו של עמית נראות לכן לרגע מוכרות, אתן בהחלט צודקות! מדובר בעמית אהרנסון אשר עמד מאחורי הפינה הטעימה ״חדשות האוכל״ בתכניתו של גיא פינס, ומתחזק גם את הבלוג המשובח ״מדבר מהבטן״. גם יהיה וגם עמית מספרים לנו שהעיסוק באוכל הוא אחת האהבות הגדולות שלהם, עיסוק שגולש גם לשעות הפנאי וכך הם נהנים להעביר את זמנם בבישולים, מסעדות, ושלל חוויות קולינריות מעוררות תיאבון.

 

 

 

 

 

בני הזוג הכירו דרך חבר משותף והופ! כעבור חודשיים עברו הם להתגורר יחדיו. לא חלף זמן רב וליהיה הוגשה טבעת עתיקה ומיוחדת. ההכנות לאירוע נערכו בפרק זמן קצר באופן יחסי, שכן היה חשוב לשניים להינשא עוד בטרם נסיעתם לאיטליה. 

 

 

 

 

הדגש החשוב באירוע, כפי שניתן היה לצפות מזוג שכזה, ניתן כמובן על המרכיב הקולינרי! ואפרופו אוכל, גם הצילומים המקדימים שלהם ״התגלגלו״ בסופו של דבר לארוחה קטנה במסעדה אסייתית, כי הרי כל הדרכים ללב עוברות דרך הקיבה וחוץ מזה, חשוב כמובן לנשנש לפני שהערב הגדול מתחיל, לא?!?

 

 

 

 

האירוע עצמו התקיים בחלל מדליק שאנו מכירות ואוהבות, כשהשניים מוקפים בחברים ובמשפחה, ובאווירה שיש בה מן הקלילות.

 

 

 

 

 

 

הטקס היה החלק החשוב ביותר באירוע והתאפיין בטאץ׳ אישי: יהיה ועמית הקריאו זו לזה מילים מן הלב, כל זאת בהנחייתו של חבר קרוב.

 

 

 

 

 

לאחר-מכן החל שלב הברכות, אשר במהלכו הוקרנו לא פחות משלושה סרטונים נהדרים, אחד מהם כנראה כבר מוכר לכן ממש.

 

עם סיום הטקס והצפייה בסרטונים, החל המשתה שכלל אוכל וכל טוב. משם, פנו החברים לרחבה והחלה לה חגיגה שכולה ריקודים, דרינקים והרבה אהבה, כזאת שנמשכה עד השעות הקטנות של הלילה.

 

 

 

 

 

 

 יהיה ועמית שלנו, הטעם המתוק מהאירוע שלכם עדיין יושב לנו בבטן (לצד פנטזיות על אוכל מענג!). ללא ספק אתם אחד מהזוגות האורבניים הכי מדליקים שזכינו לארח כאן לאחרונה… נשיקות וחיבוקים עד לאיטליה היפה!

 

♫♫♫

 

מקום האירוע: אביגדור

קייטרינג: רן שמואלי

בר: ספיריט

שמלת כלה: מלי אביב בשיתוף יהיה הכלה

נעלי כלה: מליסה

איפור: שירי ניסן

עיצוב שיער: יוסי תייר

בגדי חתן: אופנת סגל

נעלי חתן: קלארקס

תכשיטים ואקססוריז: אפרת קסוטו

צילום סטילס: ליאור ניר

הזמנות ומיתוג: יהיה הכלה

די ג׳יי: לסה פסה, גל כדן

עורך הטקס: יונתן כהן, חבר של החתן

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)