יהודית ועמית, 21.3.14

07.08.14

 

ישנם זוגות שאל מן רגע ההיכרות הראשון עימם, אנו מבחינות בגישה הקלילה שלהם והיא לגמרי מצליחה להדביק גם אותנו! מדובר בזוגות שאת יום חתונתם מלווה חיוך גדול הנפרש על שפתיהם ומסרב לעזור - והוא ניכר בהכנות, בצילומים המקדימים, בעיצוב ובאווירת הגוד-טיים הכללית.

 

 

 

 

 

 

 

 

איך זיהינו שגם יהודית ועמית הם זוג שכזה? אז נתחיל מהופעתם של השניים: עמית, הלבוש בחליפה בצבע כחול נייבי עם עניבה בצבע בורדו ומטפחת מבצבצת מן הכיס, פוגש ביהודית אשר לבושה בשמלתה היפה ויחדיו הם יוצאים לטיול אורבני המתמזג היטב עם הצבעוניות שלו ושלה.

 

 

 

 

 

גם מקום האירוע ועיצובו, רומזים על כך שיש לנו עסק עם זוג קליל במיוחד: עיצוב בניחוח וינטג׳י עדין, סידורי פרחים בצבעי הכתום-צהוב-לבן ואווירת חוץ נעימה כשמלמעלה עצים ירוקים ומנצנצים.

 

 

 

 

 

 

 

 

מכאן נמשיך לטקס החופה, אותו ליוו האנשים האהובים ביותר על יהודית ועמית - כשהם מתרגשים, מוחאים כפיים ודומעים ביחד איתם. אין ספק שאישיותם הכובשת של בני הזוג שלנו משכה אליהם את מקבץ האורחים הכי הכי שאפשר לבקש.

 

 

 

 

מיד עם שבירת הכוס החלה מסיבה, שהייתה מעוטרת בשפמים לרוב, מוסיקה טובה ואלכוהול משובח! וכשהמסיבה בעיצומה, חלצה לפתע הכלה את נעליה הזהובות והשאירה אותן לנוח בצד הרחבה. את הערב הזה סיימו יהודית ועמית כשהם עייפים, יחפים ומרוצים - ואנו סיימנו את הפוסט הזה עם חיוך ענקי על השפתיים!

 

 

 

 

 

♫♫♫

 

מקום האירוע: קסטיאל

קייטרינג: ארז קומרובסקי

בר: ברדק

שמלת כלה: ענבל רביב

נעלי כלה: ישראדאנס

בגדי חתן: פקטורי54

איפור: עדה לזורגן

עיצוב שיער: גלי ביטון

צילום סטילס: WED. FASH. ART, קרן לחמן

הפקה: טלי פייס

עיצוב: רעות זגוני

טבעות נישואין: קאשי

די ג׳יי: מיה B

עורך הטקס: הרב עמוס טיירי

 

 

מאת:כלות אורבניות