יאיר וג'וליה, 3.9.14

08.01.15

במהלך חמש שנות קיומו של הבלוג-מגזין, יצא לנו לנדוד ברחבי כל העולם בזכותו: לפעמים אלו היו זוגות שהכרנו מעבר לים וזכינו לקבל הצצה קצרה לחייהם, לעתים אלו היו זוגות שהגיעו ארצה ממקומות רחוקים ופגשנו בהם כאן, בעודם נושאים זכרונות ואת פיסות התרבות שלהם - ולפעמים להיכרות המשותפת שלנו יש כמה תחנות במסע, בדיוק כמו להיכרות בין ג'וליה ויאיר.

 

בני הזוג שלנו הכירו באמצעות אתר היכרויות אמריקאי, חיש מהר נוצר ביניהם הקליק הראשוני והם קבעו דייט באחד הפאבים הנחשקים במנהטן. אז עם התחנה הראשונה שלנו סיימנו, סימנו את ניו יורק על המפה וכעת אנו מדלגות בקלילות אל עבר היעד הבא שלנו - גואטמלה, שם נערכה חופשה משותפת של בני הזוג לרגל החגיגות השנה האזרחית. השניים יצאו להרפתקה כיפית בתנאי שטח, כאשר ביום השני לטיול שלף לפתע יאיר את הטבעת והציע לג'וליה שלו לחוות עוד הרבה הרפתקאות יחד... הצעה שלא ניתן לסרב לה, אם אתן שואלות אותנו.

 

לג'וליה ויאיר היה ברור שהם רוצים לתכנן את חתונתם בישראל ולכך תרמה גם העובדה שג'וליה תמיד חלמה על חתונה ביעד מרוחק. לגבי תכנון החתונה בשלט רחוק, ג'וליה מספרת שזה בהחלט היה מאתגר אך לעזרתה עמדו ההורים של יאיר, המפיקה שבה בחרה וכמובן אינספור לוחות השראה בפינטרסט שהמתיקו מעט את החוויה. כשבוע לפני מועד האירוע נחתו בני הזוג בארץ כדי להיפגש עם הספקים שבהם בחרו עוד במהלך שהותם בחו"ל, כמו חיים אפריאט הצלם ולסגור קצוות אחרונים.

 

ג'וליה מספרת שהטיפ שהכי עזר במהלך האירוע היה ליהנות מכל רגע, כי האירוע חולף כל כך מהר. ליום החתונה בני הזוג הגיעו עם המטרה הזו למול עיניהם וכך הם ווידאו שהם נוכחים ואוהבים בכל רגע, מה שמורגש היטב בכל התמונות שפוגשות בנו כעת...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ג'וליה ויאיר היקרים, בכל מקום בעולם שבו תהיה - אנו תמיד נשמח לפגוש אתכם!

 

קרדיטים

 

מקום האירוע: כליף
הפקה ועיצוב: לירז וימן הפקה ועיצוב אירועים

קייטרינג:שף חואן מסל

מוסיקה: די.ג'יי גיל פוקס (שבלול); זמרת נטלי קרטיס והלהקה
בר:בר-דאק שירותי בר
צילום סטילס: חיים אפריאט
צילום וידאו: ניר טננבאום
שמלה:La Scala
איפור:מרקטה זוארץ
עיצוב שיער:מרקטה זוארץ
נעלי כלה:Gucci
נעלי חתן: Hugo Boss
חליפת חתן: Hugo Boss
עורך טכס: הרב שאול פרבר
מתנות לאורחים: פטי גאטו
מתוקים: שף חואן מסל, פטי גאטו

 

 

מאת:כלות אורבניות