טרנד הפלייסמטים

27.09.14

 

וואו, הוויקאנד הארוך הזה של אחרי החג… רק מצמצנו וכבר הוא מתקרב לסיומו, זה היה מהיררר! האמת שמדובר בהזדמנות מושלמת מבחינתנו לנוח מעט ובמקביל גם ללקט כמה רעיונות לקראת תקופת החגים שממשיכה לה עוד ועוד (הרי אתן כבר יודעות שאיננו יכולות לשבת חסרות מעש לחלוטין…).

 

צילום: Love is a Big Deal

 

עיצוב וצילום: המיתוגיה

 

צילום: Rad + In Love

 

במהלך החג שהיה וגם לפניו יצא לנו להיתקל בכמה שולחנות יפים-יפים. סידור השולחן ועיצובו דומה בעיננו למשחק הרכבה כיפי: חלק אחד מתווסף לאחר, טקסטורות שונות פוגשות זו בזה בתוך תערובת של צבעים ויצירה חדשה מופיעה לפתע פתאום אל מול עיננו. פאן אמיתי.

 

צילום: Geoff Duncan

 

צילום: Adam Alex

 

עיצוב וצילום: המיתוגיה

 

אם תשאלו רבים מה החלק החשוב ביותר בשולחן, כמובן שהתשובה תהיה ״האוכל, אלא מה?!?״, אך בעיננו הפרזנטציה חשובה לא פחות והיא גם זאת שמעוררת פעמים רבות את התאבון. אז בהקשר הזה, זיהינו לאחרונה טרנד שאנו שמחות לאמץ באהבה: הפלייסמטים, או בעברית צחה "מצעיות" מכירות?

 

צילום: Sand

 

עיצוב וצילום: המיתוגיה

 

צילום: Rik Pennington

 

הפלייסמטים הללו מגיעים בכל-כך הרבה צורות, צבעים, הדפסים וטקסטורות כך שאפשר להתאימם לאווירה הכללית של כל אירוע ואירוע בקלות רבה. תפקידם ליפייף את השולחן ולשמש כמסגרת לכל צלחת וצלחת אליה מתווספים סכו״ם וגם כוסות לחגיגה.

 

צילום: Megan Thiele

 

צילום: Giuli & Giordi

 

צילום: Ryan Ray

 

לא במקרה אנו רואות לאחרונה את האלמנטים הללו משתלבים במגוון שולחנות, החל משולחן החג כמו זה שמסביבו ישבנו זה עתה, ועד למסיבות שונות וכמובן גם חתונות! כי הרי בכל הנוגע לאירוח, לדיטיילים מן הסוג הזה משמעות גדולה. כיוון מעניין שאהבנו במיוחד הוא פלייסמטים מניירות שונים, המודפסים כחלק ממיתוג האירוע השלם - ממש כמו במסעדות. זוהי דרך פשוטה ויחסית לא יקרה להשאיר לאורחים שלכן ברכות נחמדות מתחת לצלחת, להנעים את זמנם עם תשחצים ומשחקי חשיבה שונים או לכתוב עבורם את תפריט האירוע באופן הכי אישי שיש.

 

עיצוב וצילום: המיתוגיה

 

צילום: Sean Flanigan

 

עיצוב וצילום: המיתוגיה

 

צילום: Kristyn Hogan

 

עיצוב וצילום: המיתוגיה

 

הדוגמאות שראיתן כאן היום הן רק קומץ קטן (קטנטן…) של דברים שאהבנו וצבעו לנו את השבת! יש עוד המון יפים וטובים וכמו תמיד, אתן יותר ממוזמנות לשתף אותנו גם בתגליות שלכן. לסיום נספר לכן כי בקרוב תצפה לכן הפתעה גם בגזרה הזאת! רק חכו ותראו!

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: