טרנדים חמים בעולם המיתוג

17.06.15

השילוב המושלם בין עונת הקיץ שכבר נמצאת כאן באופן רשמי, לבין עונת האירועים שכבר נמצאת כאן בעיצומה - יצר תמהיל של טרנדים חמים שלבטח נראה אותם מככבים שוב ושוב בתמונות שיטפטפו אלינו במהלך השבועות והחודשים הקרובים.

 

הטרנדים יחלשו על תחומים שונים וכמו תמיד אנחנו נהיה כאן כדי לדווח לכן עליהם ואילו הפעם נרצה להתחיל מטרנדים בעולם המיתוג ובמוצרי הנייר שאנו כל כך אוהבות.

 

אם נשמע לכן מוזר שבעולם ההזמנות תהיינה אופנות משתנות, אז דעו שמדובר בעולם ומלואו ולכן אין פלא שגם כאן יש מגמות. 

 

פנינו ל- Ma&Me אשר האתר שלהם נראה כמו חנות ממתקים קטנה ומטריפה של מוצרי נייר והם סייעו לנו להבין בדיוק מהם הטרנדים החמים ואילו הזמנות צפויות לעטר ממש בקרוב את תיבת הדואר שלנו, מוכנות?

 

הטרנד הימי

 

האסוציאציות הראשונות שעליהם אנו חושבות כשמגיעה עונת הקיץ הן כמובן ים ובריכה. אז אנו לא היחידות, שכן עם ההתחממות בטמפרטורות, אפשר לזהות מוטיבים ימיים בסגנון Nautical בכל עבר: בעולם העיצוב, האופנה וגם בהזמנות! חתונות קיציות בהשראת הים או כאלה שאפילו נערכות על שפת הים הן לא עניין חדש ולכן גם השלמת הקונספט בכל הנוגע להזמנות היא מתבקשת. צדפים, עוגנים, דגים וכמובן גם פלטת צבעים כחולה ועמוקה, ממש משדרים תחושה קייצית וכיפית.

 

 

 

 

 

 

 

 

הטרנד הבוטני

 

מדובר בטרנד שאותו סקרנו לפני כמה זמן ובחנו את ההשפעות השונות שלו על האירוע, אך אין ספק שמאז זה התעצם עוד ועוד - והיום מדובר בשחקן משמעותי בכל הקשור לעיצוב הזמנות. קישוטי פרחים, עלעלים וענפים, כל מה שנראה כמו לקוח מתוך מגדיר צמחים של פעם, הוא כעת הטרנד החם במוצרי הדפוס. הפרחוניות הזו מתקשרת מאוד לאווירה הכללית של החתונות האורבניות ולכן מדובר בשידוך מוצלח מאין כמותו.

 

 

 

 

 

 

 

טרנד הנוצות

 

מוצרי מיתוג רבים מעוטרים כעת בנוצות, שהרי יש בהן תחושה כל כך אווירירית ונעימה. מדובר בטרנד שמתקשר לכל קונספט הבוהו שיק שאנו צופות לראות יותר ויותר ממנו בעונה הקרובה. זה יתבטא בשמלות נינוחות ומלאות בפרנזים או בקרושה שתלבש הכלה, באווירה כללית של פסטיבל מוסיקה וכאמור - בהזמנה יפה מקושטת בנוצות מאוירות.

 

 

 

 

 

 

 

טרנד הקינוחים

 

כשאנו מדברות על טרנד הקינוחים, אין הכוונה למנה האחרונה שתמלא את הבטן בשלל טעמים מתוקים באירוע. הכוונה לאיורי מקרונים, קאפקאייקס ושלל תופינים שיופיעו על ההזמנות וימתיקו את ציפיית האורחים לאירוע. אנו כבר מכירות היטב את אהבתכן לקינוחים מעוצבים ויודעות עד כמה אתן מקפידות על כך באירוע, אז מדוע שכל היופי הזה לא ייעטר גם את ההזמנה ויפתח את התיאבון לעוד?

 

 

 

קרדיטים

עיצוב ומיתוג: Ma&Me

מאת:כלות אורבניות