טל ועידו, 16.9.13

07.12.13

 

זה לא סוד, זה לא סוד בכלל, שיש לנו חיבה עזה לכלות במשקפיים. מדוע? פשוט מאוד, משקפיים בעיננו הם האקססורי האולטימטיבי שבאופן אוטומטי מוסיף שיק ותחכום להופעה. אז תארו לעצמיכן עד כמה שמחנו לגלות כי טל ועידו, הזוג שמתארח כאן אצלינו היום, הוא זוג ממושקף כך שצפוי לכן וגם לנו שיק כפול ומכופל.

 

 

 

 

 

מעוניינות להכיר אותם קצת יותר לעומק? טל היא אסיסטנטית של מעצבת אופנה ידועה ואילו עידו הוא קופירייטר במשרד פרסום. השניים הכירו לפני כשנתיים וחצי בעת שהוזמנו לפגישה משותפת, וכמה חודשים אל תוך ההיכרות הלך הקשר והתהדק. מסורת נחמדה של בני הזוג היתה לפקוד ליין מסיבות תל-אביבי מסוים, וכאשר חגג הליין שנתיים, יצאו הם למסיבה הגדולה. לפתע הוקרנה על הקיר מצגת מרגשת ומאחורי טל המתין לו עידו עם טבעת בידו. תשובתה היתה כמובן כן, כן, ברור שכן!

 

 

 

 

 

את סשן הצילומים המקדימים בחרו השניים לערוך בשני לוקיישנים שונים ומגוונים, אשר לכל אחד מהם חיבור ישיר לאחד מבני הזוג. הלוקיישן הראשון היה על גג גורד השחקים הגבוה בארץ, מגדל משה אביב, בחירה שהיתה טבעית לגמרי עבור עידו, החתן, אשר ידוע כחובב גגות מושבע עם אהבה עזה לצילום ואכן - הנוף האורבני בצירוף השמיים הכחולים הילכו גם עלינו קסמים.

 

 

 

 

 

על בחירת הלוקיישן השני היתה אחראית טל ומאחר שהיא מגדירה את עצמה כילדה בנפשה היא בחרה בלונה פארק, אחרי הכול, מה יותר משמח, צבעוני ומלא נצנצים מזה? עבור טל היה זה חלום שהתגשם, שכן פארק השעשועים נפתח במיוחד עבור בני הזוג. הצילומים עצמם בהחלט מעידים כי השניים ניהנו מכל רגע ורגע ובהחלט התקשו לעזוב את המקום…

 

 

 

 

 

 

 

וכעת נחזור לרגע אחורה במנהרת הזמן לשלב התכנונים והאירגונים. כשטל ועידו חלמו על חתונתם היו שני קריטריונים עליהם החליטו מבעוד מועד: האחד הוא שהאירוע מוכרח להתקיים באיזור המרכז על מנת שחבריהם הטובים יוכלו להגיע באמצעות אופניים או מונית שירות, ואילו השני הוא שהאירוע צריך להיות כמה שיותר שמח וצבעוני. לכן, המפות שעל השולחנות היו לבנות-לבנות ואותן קישטו מפיות צבעוניות בשלל צבעי הקשת. טאץ׳ עיצובי נוסף הגיע מכיוון סבתה של טל, שהכינה בעצמה את מספרי השולחן (שראיתן ממש כאן למעלה, בתחילת הפוסט).

 

 

 

ביקשנו מהשניים לסכם במילותיהם את היום שהיה וככה זה נשמע: ״כל היום עבר בצורה מושלמת, ערב החתונה היה מדהים, ולא נשאר מה לומר חוץ מ-אפשר עוד פעם?״

 

 

 

 

טל ועידו היקרים, אז ״עוד פעם״ כנראה שלא יהיה בקרוב למרות שאנו תמיד בעד חגיגות חוזרות (אבל אולי עוד כמה שנים כשהגעגוע יהיה בשיאו…), אך אנו מקוות שהצלחנו להעלות זכרונות מתוקים מיום החתונה האחד והמיוחד שלכם. מזל טוב גדול לכם!

 

◈◈◈

 

מקום האירוע: ארקה, נמל ת״א

קייטרינג: ליצ׳י

שמלת כלה: אוסי פרי-חדש

נעלי כלה: מיס גיישה

איפור: קארין אנגל

עיצוב שיער: טל, הכלה

בגדי חתן: רוברטו

נעלי חתן: אלדו

טבעות נישואין: Celios

צילום סטילס: עומר בר ואביחי לוי

צילום וידאו: אביחי וקסלר

זר כלה: זר פור יו, עפ״י הזמנה אישית

די ג׳יי: אייל גולדמן

הזמנות: ליהי קרני

מאת:כלות אורבניות