טל וניר, 28.5.14

27.08.14

 

בכל סרטי האהבה הגדולים המככבים על מסך הקולנוע, בדרך-כלל פוגשת בחורה בבחור, מבטיהם מצטלבים ואז נוצר לו הקליק. אנו תמיד מתרגשות לנוכח הסיפורים הללו ולכן תענוג אמיתי לפגוש בהם גם במציאות.

 

הסיפור של טל וניר הוא בדיוק כזה ולכן גרם לנו להרגיש לכמה רגעים בסרט רומנטי. אז כלות אורבניות יקרות, הכינו את הפופקורן כי יש לנו כאן בשבילכן זוג מהסרטים!

 

 

 

 

 

 

הכול החל ברגע בו פגשה טלי בניר, כשאספה אותו אל מכוניתה בטרמפ. במהלך הנסיעה סיפרה לו על פרויקט התנדבות קהילתי שהיא מארגנת, ומיד החליט ניר שהוא מצטרף אליו בשמחה.

 

במהלך המפגשים במסגרת הפרויקט הגיע ניר ראשון ונשאר עד לרגע האחרון, במטרה ״לחטוף״ כמה רגעים פרטיים עם טלי, שמצאה חן בעיניו אל מן השנייה בה נכנס אל מכוניתה. עם סיומו של הפרויקט, הצטלבו מבטיהם של השניים ואז כבר התעופפו הניצוצות לכל עבר, ממש כמו בסרטים.

 

 

 

 

 

כעבור שנתיים בחר ניר את הטבעת באמצעותה הציע נישואין לטל, אך שמר אותה היטב עד לרגע ההצעה. זאת התרחשה באחת הערים האהובות עלינו ביותר בעולם: פריז, שם כרע הוא ברך, בסצינה שבהחלט קיבלה את הכותרת: ״רומנטיקה במיטבה״.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בבוקרו של יום החתונה יצאו להם השניים (לא לפני שטל הצטלמה עם השושבינות המתוקות שלה) לטיול זוגי בשדה, יד ביד. השעות הללו הן תמיד מרגשות ויפות, רגע לפני שעומדים מתחת לחופה.

 

 

 

 

 

 

 

 

מקום האירוע עצמו, כמו גם החתן והכלה שלנו, לבש בגדים של חג וקושט בסידורי פרחים נפלאים, כדורי נייר צבעוניים, תמונות מחיי הזוג וכמובן גם עוגת חתונה אחת מתוקה עם פפיון ורוד והורס!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ומשם לחופה המרגשת…

 

 

 

 

עם סיום טקס החופה - החלה המסיבה וגם שם, כמו גם בטקס שנסתיים לא מכבר, מבטיהם של טל וניר נפגשו שוב ושוב, בעודם רוקדים אל מתחת לכיפת השמיים.

 

זהו השלב בו מגיעה סצינת הסיום של הסרט שלנו אל סופה, אך חייהם של טל וניר כנשואים רק מתחילים…

 

 

 

 

טל וניר, עשיתם לנו חשק לעוד. עוד קצת מכם, ממש כמו בסרטי האהבה הטובים ביותר!

 

❖❖❖

 

מקום האירוע: בת הגלבוע

קייטרינג: אדום

שמלת כלה: אלינור לרמן

נעלי כלה: מייק אלקובי

איפור ועיצוב שיער: ניבה ויואלא

בגדי חתן: names

נעלי חתן: אלדו

תכשיטים ואקססוריז: שלומית אופיר, אטסי

טבעות נישואין: ג׳קסון

צילום סטילס: שי פרנקו

צילום וידאו: שיצו

די ג׳יי: צח זיו

עוגת חתונה: ארט קייק

 

 

מאת:כלות אורבניות