טל וליאור, 22.9.14

04.01.15

התעוררנו לבוקר קפוא במיוחד ואנו בטוחות שגם אתן. לכל אחד יש את השיטה שלו להתחמם במזג אוויר שכזה: יש שיילבשו על עצמם כמה שכבות נוספות, יש שימזגו לספל תה רותח ואילו אנחנו? אם יש משהו שבאופן אוטומטי מחמם לנו את הלב, אלו כמובן החתונות האורבניות והזוגות שמתארחים אצלנו. לכן היום בבלוג-מגזין יתארח לא רק זוג אחד כזה אלא שניים, מה שאומר שמצפה לנו הנאה כפולה ומכופלת!

 

 

 

 

 

 

 

את טל הכרנו בקבוצה הסודית שלנו ומיד התאהבנו בה כשפרסמה את הקרדיטים שלה בקבוצה ואיך אפשר שלא? מבעד למסך הביטה בנו כלה עם לוק של כוכבנית מן העבר: עיניי איילה גדולות, גלים רכים ופרחי גיבסניות בשיערותיה. הקליק הראשוני נוצר כבר אז, אך כמובן שהתעמק כשהכרנו גם את החתן שלה ליאור ובאופן מיידי הבנו את מהות החיבור בין השניים.

 

 

 

 

 

האמת היא שהכימיה הזו בולטת לעיניי כל, כך שאפילו לדימה וזינוביץ' שלנו - שחובב אתגרים לרוב, ציפתה הפעם עבודה פשוטה למדי, כי החיבור הזה בין השניים פשוט עשה את שלו...

 

 

 

 

 

 

אהבנו במיוחד את זר הפרחים והבלון בו החזיקה טל ואת הניגודיות שבין הטרנדיות והרכות הפסטלית של הפריטים, לבין יפו שכיכבה לה ברקע - העל זמנית והמחוספסת... שילוב שמחמם לנו את הלב בימים אלו במיוחד.

 

 

 

 

 

 

 

ההיבט המוסיקלי היה חשוב לטל וליאור באופן מיוחד ולכן חוץ מהלהקה שהרימה את המסיבה, השניים עשו בחירות מוסיקליות מבריקות ומרעננות לאורך הדרך: הבחירה בשיר "מונוגמיה" של הג'ירפות לשיר שבירת הכוס והשיר "I wanna be yours" של arctic monkeys אשר ליווה את בני הזוג שלנו בריקוד הראשון שלהם כזוג נשוי ואיתו גם אנו בוחרות לסיים את הפוסט הזה - כי כשבחוץ קר, אצלנו בבלוג-מגזין רותח!

 

 

קרדיטים

 

מקום האירוע:  הלורנס

עיצוב: מעצבת של המקום
קייטרינג: זיו שלף

מוסיקה: להקת גברבנד ודי ג'יי אוריאנטק (שי גולדברג)
צילום סטילס: דימה וזינוביץ'
שמלה: אלון ליבנה
איפור: תהילה גוטליב
עיצוב שיער: אוהד דגן
טבעות: לויס
נעלי כלה:ריפבליק ואלדו
נעלי חתן: האש פאפיז
תכשיטים: אחות הכלה
הזמנות / מיתוג: הזמנות בשקל
אקססוריז: זרים לשיער+ סיכות לדש- Fleurentina (גל רכס)
חליפת חתן: זארה
עורך טכס: ישיעיהו גרינוולד
DIY: ערכה לחתן לבוקר החתונה, ערכות התרעננות לשירותים, תמונות ממוסגרות לבוקר ההתארגנות, של Oh Happy day, בלון הליום עם גדילים, שלטים לאחיינים
קרדיטים נוספים: מלון לליל החתונה- מלון בראון TLV

 

מאת:כלות אורבניות