טל וטל, 3.5.13

02.09.13

 

כשאנו מתעוררות אל בוקר חדש, במצב רוח קליל ורומנטי, אנו יודעות שאין כנראה בוקר מתאים מזה בכדי לשתף אתכן בפוסט בקטגורית "חתונות אורבניות" ולהתמלא ביחד איתכן באהבה, בהרבה אהבה.

 

 

טל וטל, הבן והבת, הם הזוג שאנו שמחות לארח כאן היום. הם הכירו לפני כשנתיים, במסיבת יום העצמאות, ולא נפרדו אף לשנייה אחת מן הרגע בו עיניהם פגשו זו בזה.

 

 

 

 

הוא סטודנט להנדסת מכונות, שופט במשחקי כדור-מים ויועץ אקדמאי, היא סטאז'רית בהוראה לחינוך מיוחד וביחד הם מגדלים את יולנדה, כלבת נחייה באימון. נשמעים עסוקים? בהחלט! אך למרות כל עיסוקיהם בזמנם הפנוי הם נהנים לטייל ואוהבים במיוחד טיסות ספונטניות לחו"ל.

 

 

 

 

הצעת הנישואין התרחשה בטיול זריחה בהר ארבל, כיאה לזוג חובב טיולים, כשמסביבם הנוף המהפנט ובחורה אחת מופתעת מאוד, שממש לא ציפתה להצעה שתגיע כך לפתע פתאום. ולאחר שזאת הגיעה, היה ברור לשניים כי הם הולכים להתחתן בחתונת שישי כהלכתה!

 

 

 

 

אז היכן מתחתנים? הם חיפשו וחיפשו וחיפשו, ולבסוף גם מצאו - את המקום המושלם בעבורם, כפר הנוער "מנוף" הסמוך לעכו, מקום מיוחד וקסום עם הערך המוסף אותו חיפשו כבר אל מן ההתחלה.

 

 

 

טל וטל חפצו באירוע נינוח ונעים, הן עבור עצמם והן עבור האורחים שלהם וגם הפעם התמונות בהחלט מדברות בעד עצמן החל מכלה שאופרה ע"י חברתה הטובה, חתן בלבוש קליל וקיצי, צילומי זוגיות שנערכו ביער אחיהוד ובמטע זיתים, חופה מסורתית אליה לוו באמצעות שושבינות חינניות ועוד ועוד ועוד…

 

 

 

 

 

וכיצד ממתיקים סיום של חתונה מן הסוג הזה? באמצעות קרטיבים קרירים שחולקו על רחבת הריקודים וחלה מתוקה לשבת, מתנת תשומת לב קטנה לאורחים שעזבו את האירוע וצללו היישר אל הסופ"ש.

 

 

 

 

תודה לכם טל וטל על שהנעמתם לנו את בוקר יום שני בשבוע. היה לנו כיף גדול בחברתכם ואנו מאחלות לכם עוד שנים רבות של יחד, גדושות בטיולים לרוב!

 

◈◈◈

 

מקום האירוע: כפר הנוער "מנוף", עכו

קייטרינג: שבעת המינים

בר: Ja Bar

שמלת כלה: פלורה

נעלי כלה: יוליה

איפור: שולמית צ'רחי

שיער: ניר שלום

תכשיטים ואקססוריז: שלומית אופיר

בגדי חתן: Nautica

נעלי חתן: Timberland

טבעות נישואין: מורן טל

צילום: בן אייזנברג

די ג'יי: זוהר ניב

רב: הרב יצחק פייגלין, צהר

מתנות לאורחים: חלות לשבת 

מאת:כלות אורבניות