טל ואלעד, 24.12.13

26.03.14

 

בוקר שנפתח עם סרטון כבר מבשר לנו טובות, שהרי לעולם אין לדעת איזו יצירה חדשה ומקורית ממתינה לנו בפנים. אז לחצנו על הפליי ומייד נגלו בפנינו חופיה היפים של תל-אביב, כשהאנשים המהלכים על חוף הים נראים כמו נקודות קטנות הנבלעות בקו הרקיע.

 

כבר בתחילה זיהינו שמדובר בסרטון מעשה ידיהן של טלי ודבורה המופלאות, שכן מדובר בטכניקת הסטופ-מושן שכה מזוהה עימן ואף כיכבה בסרטוני ה-DIY שהכנו יחדיו. הטכניקה המקסימה הזו, שמחברת את כל הפריימים יחדיו - מגוללת בפנינו את סיפורם של טל ואלעד.

 

הסרטון עצמו עורר בנו תחושה של כיף כשהוא מצליח לשקף במדוייק גם את ההווי המשותף של השניים: בני הזוג הכירו בעת שהיא למדה משחק והוא קולנוע ואת זמנם הפנוי נהנים הם להעביר במופעי אימפרוביזציה אשר מתובלים בצחוק ובהומור.

 

 

פריים אחר פריים עקבנו אחר יומם המרגש של טל ואלעד, עד אשר הסרטון הגיע לסיומו. סיימנו את הצפייה בו עם תחושה עזה שמתחשק לנו עוד, עוד קצת מהזוג האורבני היקר הזה ולכן אם גם אתן מרגישות כמונו - אתן יותר ממוזמנות לצפות ביחד איתנו בתמונות, שמוסיפות מימד נוסף ליום שהיה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ראשי החיות כאן למטה, אותם חבשו חבריהם הטובים של טל ואלעד, נראים לכן לפתע מוכרים? ודאי נתקלתן בהם בפוסט הבא, במסגרתו סיפרנו לכן על תופעה מדליקה שאתן חייבות להכיר.

 

  

 

 

 

 

אושר צרוף להתחיל את היום עם סרטון משובח כמו זה המלווה בתמונות יפות יפות. ולכם, טל ואלעד אנו מאחלות עוד המון רגעים נפלאים כמו אלה שחוויתם ביום החתונה שלכם. שולחות ים של נשיקות!

 

✻ ✻ ✻

 

מקום האירוע: הבאר של סבא

קייטרינג: טעם וצבע

בר: זויה שירותי בר

שמלת כלה: רבקה מיכלוביץ

איפור: נורית חן

שיער: לאה נפי

תכשיטים ואקססוריז: מירב שביט

בגדי חתן: זארה

נעלי חתן: זארה

צילום סטילס: טלי ודבורה צילום

סרטון סטופ-מושן: טלי ודבורה צילום

די ג׳יי: לירון פיקר, אופוריה

רב: הרב אריה ליון

מתנות לאורחים: שוקולד בצורת חתן-כלה

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)