טליה ועמרי 11.4.14

24.05.14

כשהדייט הראשון עומד על הפרק, אנחנו משתדלות להיראות הכי טוב שרק אפשר: אחרי הכל, לרושם הראשון יש חשיבות גדולה. הרושם הזה הוא שגורם לנו ללבוש את הבגדים הכי יפים שיש, להתקשט ואפילו לחשוב על כמה נושאי שיחה מעניינים שיעלו כדרך אגב על הפרק במהלך הערב.

 


בני הזוג שמתארחים אצלנו היום, טליה ועמרי, זכו לחוות את הדייט הראשון שלהם בצורה קצת שונה, בזמן שהיא הייתה חולה בבית. הם החליטו לא לוותר על ההזדמנות להכיר למרות הכל וכך קרה שעמרי ביקר אותה עם ערכת ביקור-חולים. ציפור קטנה לחשה לנו שבעקבות הביקור הזה טליה החלימה חיש מהר!

 כפי שאפשר לצפות מזוג שחושב מחוץ לקופסא, גם הצעת הנישואין התרחשה בצורה לא שגרתית, בעת שטליה יצאה מהמקלחת עטופה במגבת. בדיוק אז הגיש לה עמרי את הנייד ובו משחק הגיון שלכאורה לא הצליח לפתור: מהרגע שאחזה טליה בידה הרטובה במכשיר, היא הבינה שהשאלה היחידה עליה לא הצליח עמרי לענות היא האם תינשא לו והתשובה כמובן הייתה חיובית – כן!!

 

 

 

 

 


האירוע עצמו התקיים בצורה נינוחה המאפיינת את בני הזוג ובמקום שמרגיש להם הכי בית – בחצר של ההורים. המוטיב המרכזי של החתונה היה לאפשר לאורחים ליהנות ממנה בצורה חופשית ותוך שהם לוקחים חלק פעיל בכל אחד משלבי האירוע, החל מהחופה ועד לחלוקת המתנות בסיום האירוע.

 

 

 

 

 

 


אם כבר הזכרנו את החופה, הרי שזו הרגישה כמו חיבוק גדול של אדם אהוב: כשעה לפני שהחל האירוע התכנסו כחמישים מחבריהם הטובים של טליה ועמרי מסביב לחופה – רקדו, שרו והביטו בהם הופכים לבעל ואישה. בני הזוג מספרים שהבחירה לשתף אותם במעמד הרגישה כמו חגיגה גדולה והייתה בה תחושה מיוחדת של זוגיות, חברות ואחווה.

 

 

 

 

 


האורחים היו גם אלו שהחליטו היכן יישבו וזאת באמצעות סידורי ההושבה המיוחדים עליהם עבדו בני הזוג במשך תקופה ארוכה, אך לא כאן תמה מעורבותם בחתונה: כל אחד ואחד מהם תיעד את האירוע באמצעות הסמארטפון כשלבסוף מגנטים עם התמונות האהובות חולקו לאורחים ויצרו תיעוד קצת שונה, מנקודת מבטם האישית. קולאז' התמונות שהכינו החברים היה מרגש לא פחות מהתמונות מהאירוע עצמו והייתה בהם נקודת מבט אינטימית ומלאה בחום.

 


עם סיום החופה וכשהתכנסו כל המוזמנים, החלה מסיבת שישי בצהריים שכללה אוכל טוב, מוסיקה נעימה שהקפיצה את הרחבה וכמובן גם אלכוהול בשפע, או במילים אחרות: כל האלמנטים הדרושים כדי לשמוח ולרקוד יחדיו עד לשעות הערב.

 

 


קאפקייקס הום-מייד

מקושטים בדגלונים עם שמות האורחים לצד שתילים עליהם הכיתוב Take me home חולקו כמתנות וכך מילאו את הבטן וגם את הבית בחוויות מהיום שהיה... וכמה שהוא היה נפלא! ככה זה כשמתייחסים לחתונה כהזדמנות לארח ולשמח את המוזמנים – האווירה הטובה נוצרת מיד ומדביקה את כולם!

 

 

 

 


טליה ועמרי היקרים, בדיוק כפי שלכם היה כיף לארח, כך לנו גם כיף לארח אתכם ומקוות שגם לכם זה היה נעים!

 

✤ ✤ ✤

 

מקום האירוע: מושב משמרת - חצר בית הכלה
הפקה: אודליה שר הפקות

עיצוב: עיצוב אישי
קייטרינג: עלי דפנה

מוסיקה: נדב אגמי - זברה
בר: טיפסי
צילום סטילס: נועה מגר
שמלה:סטודיו לבנה
איפור ועיצוב שיער:הראל מרגלית
מניקור: שרון אנקווה
נעלי כלה: רוני קנטור
הזמנות / מיתוג: דן לונשטיין
חליפת חתן: גוסטו חליפות
עורך טכס: הרב אריאל
חוויות: אינסטה בוקס - תמונות אינסטגרם מודפסות כמגנטים לפי האשטאג
DIY: קאפקייקס, פתקיות הושבה, מתנה לאורחים,עיצוב הגינה
מתנות לאורחים: עציצי מרגליות קטנים בתוך חרסינה עם פתקית בהכנה אישית

מאת:כלות אורבניות