טיול ושמו חתונה

18.10.12

 

לכל זוג יש את התחביב המשותף שלו: מדובר בפעולה שעליה הזוג נהנה לחזור יחדיו, ואשר מסבה לו עונג גדול. עבור זוגות רבים מדובר בנסיעות מסביב לעולם ובאפשרות ללקט חוויות וזכרונות ממקומות רחוקים ויפים. מאחר שאנו תמיד מעודדות את הזוגות שלנו להכניס טאץ' אישי לאירוע שלהם, חשבו כמה נחמד זה יהיה, עבור כל אותם הזוגות שמטיילים, להכניס נגיעות קטנות מן התחביב האישי שלהם לעיצוב החתונה ואפילו להווי של הערב כולו.

 

 

צילום: Hello Studios

 

אז נתחיל בסדר כרונולוגי, כי הרי עוד לפני שמגיעים לאירוע עצמו, יש את השלב שבו שולחים הזמנות לאורחים - שלב שאפשר וגם מומלץ להכניס בו קורטוב יצירתיות ומקוריות. אם אתם רוצים לרמוז לאורחים שצפוי להם אירוע חובק עולם, נסו לעשות זאת כבר עכשיו. הזמנות שנראות כמו גלויות בסגנון של פעם, מהסוג שנשים וגברים שלחו ליקירהם שמעבר לים, יעבירו את תחושת הנסיעות הנוסטלגית ויגרמו להם לחייך. תוכלו ללכת עם הקונספט הזה עד הסוף, באמצעות הדפסת המפה לאירוע בחלקה הפנימי של המעטפה, תוך סגירתה בסרט דוורים מימים עברו או לחילופין בחותמת גומי אדומה.

 

 

צילום: Hello Studios

 

מכאן אנחנו כמובן עולים על מטוס ונוסעים בזמן היישר ליום האירוע, אך עוד לפני שנגיע לערב - מוכרחים להצטלם, נכון? גם כאן אפשר לשזור אלמנטים מתוך התחביב האהוב עליכם ואפילו להרחיק לכת ולהפוך את אהבת הטיולים לקונספט עבור יום הצילומים כולו. ואיך עושים זאת? פשוט מאוד. נסו לדוגמא לבנות תרחיש לפיו אתם עומדים לברוח לארץ רחוקה, באמצעות קריאת מפות במשותף ונשיאת מזוודות אלגנטיות וישנות. הצילומים יקבלו ניחוח וינטג'י מתקתק אך בעיקר ישדרו אווירה שלא בכל יום רואים כמותה, בעיקר כשמדובר בצילומי חתן וכלה.

 

צילום: Erin Johnson Photography

 

צילום: Brady Puryear

 

אז זהו, הערב עצמו הגיע לבסוף וזוהי ההזדמנות האמיתית להעניק את הביטוי לאהבתכם לטיולים, בעיקר באמצעות עיצוב המקום. נסו לפזר במקומות אקראיים מזוודות וינטג' פתוחות שימולאו בשלל קישוטים, אפשרות נוספת היא להשאירן סגורות ולערום אותן זו על זו. ניתן כמובן גם לבחור במזוודות וינטג' קטנות יותר, להניח על השולחנות ולפזר בתוכן את סידורי הפרחים. כך או כך, זה יראה נפלא!

 

צילום: Hello Studios

 

צילום: Hugh Forte

 

ומה דעתיכן להעמיד שלט עם חצים שמפנים לאזורים שונים באירוע, ולכלול בתוכו גם חצים שמובילים למקומות האהובים עליכם בעולם, בין אם מדובר בפריז, לונדון או רומא. הזכרנו מזוודות וחצים? יהיה זה רק טבעי להשלים את התמונה כולה עם גלובוסים. כן, גלובוסים. אחרי הכול, מה מרגיש בינלאומי יותר מגלובוס שמציג את כל מדינות העולם?

 

צילום: Brady Puryear

 

צילום: Erin Johnson Photography

 

גם את המתנות הקטנות לאורחים אפשר לעטוף בקופסת אריזה המכוסה במפה ואפילו להכניס פנימה מזכרת מהמדינה שאתם הכי אוהבים. לבסוף, תמיד כדאי להוסיף אלמנט קליל יותר לאירוע, ובהקשר של אירוע כמו זה, חשבו על מטוסים מנייר, בדיוק כמו אלו שעמלנו עליהם והטסנו אותם בתקופת התיכון.

 

צילום: Erin Johnson Photography

 

המטוסים הללו יכולים להכיל את ראשי התיבות של השמות שלכם, ואפשר לעשות בהם שימוש בצילומים או אפילו באירוע עצמו, כשאתם מעודדים את כל האורחים להפריחם לאוויר בבת אחת. מכאן והלאה אפשר רק לרדת לרזולוציה של פרטים קטנים יותר, כמו למשל הכנת סידורי ישיבה שנראים כמו תגי מזוודות או אפילו כמו חלקו הפנימי של הדרכון, הכנת לוחות גיר ובהם רשומים היעדים האהובים עליכם ועוד. למעשה, ככל שתקפידו יותר על הפרטים הקטנים, אנו מבטיחות לכן שתיווצר אווירה אותנטית יותר והאורחים שלכם ירגישו כי אוטוטו הם פשוט עומדים להמריא.

 

צילום: Hello Studios

 

ועכשיו? עכשיו נשאר רק להתפנות לירח הדבש כמובן ולהתחיל לתכנן את היעד הבא אליו תגיעו כבעל ואישה. היכן זה הולך להיות? נשמח שתספרו לנו...

 

The images are taken from: Green wedding shoes, Inspired by this

מאת:כלות אורבניות ולובה שרגא