טו קול פור סקול: החתונה הסופר-כיפית של יעל ודניאל

12.11.19

תכנוני חתונה הם עניין מלחיץ - אבל הם לא חייבים להיות. בעיקר עם נסיבות החיים של החתן והכלה לא מאפשרות להם להיכנס לסטרס והתעסקות-יתר. כך היה אצל יעל ודניאל, זוג סטודנטים עסוקים, שהלכו עם תחושות הבטן שלהם כל הדרך לחתונה אורבנית מקסימה ומהנה.

gallery 1

gallery 1

gallery 1

gallery 1

מתוך הפינצטה שלנו


gallery 1
הם הכירו בצבא, כשהיא הייתה מדריכת תותחנים והוא מפקד. הוא היה שבוז מהמעבר לבסיס חדש אבל היא שמה עין על הנער החדש בשיכון מהרגע הראשון. התפתחה ביניהם ידידות שהבשילה במשך כמה חודשים לסיפור אהבה שהתחיל בהפסקת חשמל בבסיס. הרגע המושלם לנשיקה ראשונה!

gallery 6

gallery 6

gallery 6

gallery 6
הצעת הנישואין הייתה רומנטית ומשעשעת כאחד כשהשניים יצאו לשדות המהממים שמאחורי ביתם התל אביבי לטיול שגרתי עם כלבם האהוב יובה. שם, בשקט הנדיר שבלב העיר, כרגע דניאל ברך - אבל ליובה היו תכניות אחרות והוא החליט להתפנות בדיוק באותו מעמד מרגש. הצחוק והדמעות התערבבו להם יחד וההצעה תיזכר כרגע מקסים, אינטימי וקומי בו זמנית. 

gallery 10

gallery 10

gallery 10

gallery 10

gallery 14


מאחר ושניהם סטודנטים, ההתעסקות בחתונה לא הייתה משהו שהשתלט על חייהם. הם לא ראו מיליון ספקים ולא התלבטו יתר על המידה לגבי כל החלטה. ברגע שפגשו ספק שהתאים להם בוייב ובתקציב - הם סגרו אותו בלי לחשוב פעמיים. הם החליטו לעבוד בעיקר עם האינטואיציה, מה שהתברר בסופו של דבר כמהלך חכם ונכון.

gallery 14

gallery 14

gallery 14

gallery 14
חודש לפני החתונה, כשנגמרה תקופה המבחנים, יעל התפנתה לענייני עיצוב ו-DIY שונים, והיו לה רק כמה שבועות מלאי כיף ונטולי סטרס להתעסק בדברים כיפיים באמת. 

gallery 19

gallery 19

gallery 19

gallery 19

gallery 19


הם בחרו להינשא בחלל אורבני מוקפד ומעוצב שמיועד לאירועים קטנים ומעניק תחושה אינטימית, שיקית ולגמרי לא מתאמצת לאירוע כולו.

gallery 24

gallery 24

gallery 24
יעל ודניאל רוצים שזוגות ידעו שחתונה והתכנון שלה לא מפחידים או מלחיצים כמו שנדמה. יום החתונה שלכם מייצג אתכם ואת הזוגיות שלכם, ואיש לא ישפוט אתכם על הבחירות שתעשו - כולם שם כדי לאהוב אתכם ולשמוח אתכם. הטיפ שלהם הוא לא להתעסק במה אמור היה להיות, אלא להנות מהרגעים כפי שהם מתרחשים, ולהיות אין-דה-מומנט.

gallery 27

gallery 27

gallery 27

gallery 27

gallery 27


קרדיטים: 

צילום סטילס: מתן כץ
מקום האירוע: קולטורה
שמלה: סיסטר m
צילום וידאו: אורי ותמר- צלם ועורכת
מוסיקה: תומר בן דרור (ברנע שירותי מוזיקה) 

+ קרדיטים נוספים


הפקה: של המקום
עיצוב ומיתוג: הכלה 
בר וקייטרינג: של המקום 
איפור:ספיר ורובל 
עיצוב שיער:חזי כהן  
אקססוריז: הד פיס - תמי בר לב 
חליפת חתן: זארה 
נעלי חתן: דוקטור מרטינס  
חוויות: מגנטים- טרנד 54 
DIY: צהלולים, מיתוג עציצים 
מתנות לאורחים: עציצים מבת האיכר
עורך טקס: אמיהוד סלומון

מאת:כלות אורבניות