טובות הנאה

29.07.11

 

אנחנו מתות על דברים יפים, אבל אם יש משהו שגורם לנו לאושר אמיתי, הרי שזו חשיבה על הפרטים הקטנים: פונט מיוחד בהזמנה או קולב מקושט ולא סטנדרטי יכולים לעשות לנו את היום. לכן התאהבנו גם במוצרים של Partyshop. כמו השם המובן מאליו אך קולע שלהם, גם המוצרים של פרטישופ - שהוקמה על ידי צוות של מעצבים גרפיים חובבי אירועים – פשוטים לכאורה, כאלה שלא ברור איך לא חשבו עליהם קודם.

 

 

קחו לדוגמה את עוגיות המזל טוב - מארז של 12 עוגיות מזל צבעוניות עם ברכות שונות, שאנחנו כבר מדמיינות כמה שמחה וכיף יביא לכל שולחן. אנחנו היינו הולכות על האפשרות להתאים את הכיתובים באופן אישי (נו, אמרנו שהקסם טמון בפרטים הקטנים?).

 

 

גם "משפך הסוכריות" והכסאות "הסדרנים" - מארזים שגם משמשים לסידור מקומות ישיבה – שבו את ליבנו ביופי, בפשטות, בצבעוניות. אנחנו כבר מדמיינות את העוגה המשמחת המורכבת מ"פרוסות" אישיות מונחת במרכז השולחנות וכובשת את לב האורחים.

 

 

partyshop צילום:

 

♥♥♥

 

בכלל, אנחנו נשמח לראות את שוק ה"Party Favors" מתרחב. המתנות הקטנות האלה (או בתרגום המילולי המשעשע שלהן, "טובות") הן מחווה מקסימה של תשומת לב לאורחים שטרחו להגיע לערב המיוחד שלכן וגם מזכרת חמודה שיהיה להם כיף לשמור. מגיע לאורחים שלנו, לא?

 

 

 

מאת:כלות אורבניות