טבעת לו, טבעת לה

01.06.12

 

בזמן האחרון, מצאנו את עצמינו נשאלות פעמים רבות, שאלות הנוגעות לתכנון חתונה. מאחורי כל השאלות הללו, הסתתרה כל העת "שאלת השאלות" - מהו בעצם הדבר החשוב ביותר בתהליך הזה? 

עם הזמן ולאחר שעברו יותר משנתיים מתקופת תכנוני החתונות הפרטיות שלנו, גיבשנו לעצמינו תשובה שמשקפת בעצם את הפרספקטיבה שלנו כיום. אם תהיתן, התשובה היא כזאת: בסופו של דבר, לאחר כיבוי האורות וכשכל האורחים היקרים שלנו עזבו את האירוע, אנו נשארים עם שלושה דברים חשובים - הזוגיות, התמונות והטבעות.

בעניין הזוגיות, ברור לכולנו מדוע צריך לטפח ולהשקיע בה ללא הפסקה, ואת המירוץ למציאת הצלם המושלם כולכן בוודאי גם כן מכירות, אבל עניין הטבעות נוטה לרוב להיזנח לאנחות, ולפעמים ממש עד לשנייה האחרונה.

 

 

בדיוק מהסיבה הזו, חשבנו שכדאי לנו להכיר לכן את אדווה ואדר, אח ואחות מוכשרים בטירוף, בעלי סטודיו לעיצוב תכשיטים, "הידרה" השוכן ברשפון, שניחנו בתפיסה מאוד מיוחדת לגבי טבעות נישואין ומה שהן מסמלות. השניים, מאמינים בלב שלם שטבעות הנישואין מסמלות למעשה את החיבור העוצמתי שבין הגבר לאישה ואת האיחוד ביניהם, בצורה שונה ממה שידעו קודם לכן. הרי מרגע שקודשו בנין הזוגו חייהם לא ישובו להיות כשהיו, והטבעות אשר יענדו יסמלו מעתה את החיבור המדהים שבין נתינה לקבלה הדדית.

 

 

אדווה רוזנשטיין, בוגרת המחלקה לעיצוב תכשיטים בשנקר, ואדר סידהי, צורף ומעצב תכשיטים מזה כעשור, עובדים יחדיו, בשיתוף פעולה מלא. כל אחד מהם מביא עימו לתהליך את האסתטיקה הייחודית שלו, כשביחד הם יוצרים תכשיטים נקיים, מדוייקים, באיכות גבוהה ובלתי מתפשרת. הצמד הזה אוהב להתנסות בחומר ולמתוח את הגבולות שלו, והזהב מבחינתם הוא הצלע השלישית והמושלמת לעניין. מדובר בחומר אצילי ואורגני, המאפשר להם התנסויות רבות, אפשרויות עיבוד שונות בטכניקות מגוונות, כשכל אלה יחדיו הם המפתח האמיתי ליצור את טבעות הנישואין האחרות, טבעות נישואין במראה קלאסי אך יחד עם זאת אחר.

 

 

כשהבטנו בטבעות של אדווה ואדר, מצאנו מבחר טבעות נישואין מרשים ביותר. אהבנו במיוחד את התחושה החומרית שלהן - הזהב, שנראה עשוי ומלוטש, אך לא לגמרי. ללא ספק, אין כאן "בלינג", אלא משהו עמוק יותר, רגיש יותר. התחושה המתקבלת היא מעט גולמית ומחוספסת, מה שבא לידי ביטוי בטבעות הגבריות ומתעדן לכשמביטים בטבעות הנשיות. המבחר, כה גדול, ומאפשר לכל אחד מבני הזוג למצוא בדיוק את הטבעת המושלמת עבורו. תוכלו למצוא אצלם טבעות עדינות, לצד טבעות עם נוכחות, טבעות שניתן לשלב ביניהן וטבעות שמתאימות בדיוק לו או לחילופין, בדיוק לה.

 

צילום: אדווה רוזנשטיין

 

הסתקרנו לשמוע על תהליך הבחירה והעיצוב שמתבצע בסטודיו ושמענו על חוויה אישית של ממש. בשלב הראשוני מתקיימת פגישה שמתחילה כמובן בשיחת היכרות. לאדווה ואדר חשוב מאוד להכיר את הזוג, את הצרכים שלו, את ההעדפות שלו, ובהתאם לכך להציע להם כמובן את הטבעות הנכונות ביותר.

 

מעבר לתפיסה הרומנטית, על פיה הבחירה בטבעות הנישואין היא בחירה מרגשת ומאתגרת, מתוך ידיעה כי בני הזוג עתידים לענוד את הטבעות בכל יום ויום למשך שארית חייהם המשותפים, לבחירה בטבעות נישואין יש גם כמה שיקולים נוספים. בגזרת השיקולים הפרטיים, הטבעות חייבות להיות נוחות. בגזרת שיקולי העיצוב ומתוך נקודת מוצא שהטבעות תישארנה על האצבע שנים ארוכות, הנטייה הטבעית היא לבחור טבעות בעיצוב קלאסי ועל-זמני, אשר ישאר מעודכן גם לאורך השנים שיחלפו. שיקול נוסף שמשפיע על הבחירה הינו הסגנון האישי, כשאצלינו, הנשים, מתלווה למקבץ השיקולים שציינו שיקול נוסף - מידת ההתאמה של הטבעת לטבעת האירוסין ולתכשיטים נוספים כמו צמידים, שעון וטבעות אהובות נוספות.

 

בילבלנו אתכן מעט? אל דאגה. התחילו עם השלב הראשון, שלב הסינון והחיפוש אחר הטבעות הנכונות, שיענו על הקריטריונים האישיים של כל אחד מכם, ולאחר מכן המשיכו לשלב השני (והלא פשוט יש לציין), הבחירה.

 

 

בסטודיו "הידרה" אפשר לבחור מהקיים ולבצע התאמות אישיות, או לחילופין לעצב טבעות ייחודיות ביחד עם אדווה ואדר. בשל העובדה שהסטודיו והחנות נמצאים באותו מקום, יכולים השניים ליצור סקיצה ראשונית של הטבעות בקלות רבה כל כך, שאפילו לא צריך לדמיין מה תהיה התוצאה הסופית. תהליך היצירה הופך לכיף של ממש. מרגע הבחירה הטבעות מיוצרות בסטודיו באופן אישי ובמידות המדוייקות, כשבשלב הזה ניתן אף להוסיף טאץ' אישי נוסף לטבעות שנבחרו. רעיון רומנטי במיוחד ששמענו עליו לראשונה מאדווה ואדר, הוא האפשרות להטביע על כל אחת מהטבעות את טביעת האצבע של בן הזוג. רעיון נוסף הוא להטביע מילים שמשלימות למשפט רומנטי אחד על כל טבעת, כשאצלו ההתחלה ואצלה הסוף. החיבור יצור את המשפט השלם. כמה שזה מקסים, לא?

 

צילום: אדווה רוזנשטיין

 

כמובן שניתן למצוא בסטודיו גם תכשיטים נוספים בעיצובם וכן טבעות אירוסין. בשל אופי העבודה האישי כל כך והאווירה החמימה והמשפחתית, נוצר קשר מיוחד בין אדווה ואדר לכל אחד מהזוגות שלהם. הקשר הזה ממשיך גם הרבה אחרי החתונה, בהזמנת תכשיטים לאירועים מיוחדים כמו ימי נישואין, לידה וגם סתם כשבא להתפנק ולפנק.

לקראת סיום, בחרנו עבוריכן כמה טבעות שאהבנו, עם "הצעות הגשה" בשבילו ובשבילה:

 

 

 

 

מאחלות לכולכן שבוע מנצנץ במיוחד, עם בחירות מוצלחות!

טל והדר

☆☆☆

 

 


צילום טבעות: רועי מזרחי

*הפוסט נכתב בשיתוף פעולה תכני-מסחרי.
טבעות רבות נוספות ניתן לראות באתר של סטודיו הידרה, השקד 13, רשפון.

מאת:כלות אורבניות
תגיות: