טבעות תואמות: 10 סטים מושלמים לזוגות מסוגננים

28.04.19

אחרי שהאורחים יתפזרו, הצ'קים ייספרו והשמלה תחזור לאחסון – מה שישאר אתכן לנצח תהיה הטבעת שלכן, שתמיד תחזיר אתכן לערב הקסום ההוא שבו הכל התחיל.

יותר ויותר זוגות הולכים על סטים של טבעות כששתי הנבחרות זהות, דומות, או מתכתבות זו עם זו. אנחנו חייבות להודות שיש בזה משהו מקסים שגם מעבר להתחייבות לענוד טבעת המסמלת את נישואיכם, זוגות משקיעים מחשבה קצת מעבר לפס הזהב הרגיל ובוחרים עיצוב ייחודי שיחבר ביניהם אף יותר. 

רוצות גם? אספנו עבורכן מבחר משובח של טבעות תואמות לכל סטייל ולכל וייב.

טבעות טביעת אצבע הן דרך מקסימה ומקורית להשאיר חותם (תרתי משמע) אחד על הטבעת של השניה. רומנטי, חמוד וביומטרי. מה יש לא לאהוב? 

gallery ring6

(צילום: רועי מזרחי. טבעת: הידרה)אם החתן רוצה לשמור על לוק מסורתי ואתן מעדיפות מינימליזם עדין, הסט המקסים הזה של פס נקי לגבר ופס דק אך מפוסל בסטייל לכלה בוודאי יימצא חן בעיניכן.


gallery ring6ׁׁׁ

(קרדיט צילום וטבעות: תכשיטי מלכה)

מתוך הפינצטה שלנו


מינימליזם לא חייב להיות משמים כידוע לכן, ושני הפסים האלו עם עיצוב העלה שעוטף את הטבעות הוא חינני, עדין ומלא שיק.


gallery ring6

(קרדיט צילום וטבעות: אלי מזרחי)ואם כבר בפשטות עסקינן, למה לא להוסיף חריתה בעלת משמעות על פס קלאסי מהמתכת האהובה עליכן? תוכלו להנציח את תאריך החתונה, את השמות זה של זו, או כל דבר אחר בעל משמעות עבורכן. 


gallery ring6

(קרדיט צילום וטבעות: Tor Pure Jewelry)אם עיטורים מלכותיים (אבל לא מוגזמים) עושים לכן את זה, אתן בוודאי תתאהבו בצמד המקסים הזה שהם בעצם תאומים בגרסאות מותאמות עם נגיעה דרמטית אבל לגמרי מודרניים. 


gallery ring6

(קרדיט צילום וטבעות: דנה קרספי)

 


זהב מרוקע אף פעם לא יוצא מהאופנה, אתן והמיועד יכולים לבחור בסט היפה הזה עם שתי טבעות בעלות טקסטורה דומה, אך לא זהה, שמתכתבות זו עם זו אבל שומרות על ייחוד. 


gallery ring6

(קרדיט צילום וטבעות: אלי מזרחי)מי אמר שטבעת צריכה להיות עגולה? קשה לא להתלהב מהטבעות המפותלות האלו שמגיעות בגימורים שונים. הן שומרות על קלאסיות על-זמנית ובאותו זמן לגמרי יוצאות מחוץ לקופסא.


gallery ring6

(צילום: רועי מזרחי. טבעת: הידרה)אם אתן זוג כלות שנישאות, ובכן, זו לזו, נראה לנו שלגמרי תתאהבו בסט המתוק הזה של טבעת נשית ועדינה שזהה לחלוטין בכל מלבד באבנים המשובצות בהיקפה. כאן יכולה כל אחת לתת את האינפוט שלה. 


gallery ring6

(קרדיט צילום וטבעות: Shadel)
סגנון טבעי, מחוספס קמעה ומעט תעשייתי הוא גם דרך מצוינת להתכתב עם הטבעת של בן זוגכן. הליטוש המעניין והגיוון במתכות נותן מקוריות וייחוד לכל אחד מכם בטבעת שלו.


gallery ring6

(קרדיט צילום וטבעות: RuggedandRefined)אם משמעות וסיפוריות חשובות לכן לא פחות מעיצוב, מה דעתכן על הסט הקסום הזה של צמד טבעות תואמות  שעליהן מוטבעת מפת העולם? הן לא רק שיקיות ועדינות אלא מסמלות במתיקות את המסע המשותף שלפניכם. 


gallery ring6

(קרדיט צילום וטבעות: JewelryEscorial)

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)