טאצ' מוסיקלי

13.08.13

 

מוסיקה - מזמן לא דיברנו על המרכיב החשוב הזה באירוע ויש לציין שהתגעגענו, אבל ממש. המוסיקה אמורה להנעים את אוזנינו, להניע את גופינו על הרחבה ובאופן כללי להעלות חיוך גדול על הפנים. אם יש מישהי שמבינה בנושאים הללו, זו לא אחרת מדנה ספרנדאו - די ג'יי וחובבת מוסיקה אמיתית שהציעה לנו לצלול ביחד עימה אל העולם שלה, עולם שכולו מקצבים וצלילים נעימים. ואנחנו, כמובן שצללנו בשמחה.

 

כבר אל מן ההתחלה החליטה דנה לפנק אותנו וגם אתכן, בכמה פנינות חוכמה שיהפכו את האירוע שלכן לחוויה מוסיקלית מרגשת. כיצד, אתן בוודאי שואלות? אז ככה, היינו תלמידות מצטיינות ורשמנו לפנינו את כל העצות בכדי לא לדלג אפילו על אחת והרי הן כאן לפניכן. 

 

דנה ממליצה להשמיע בקבלת הפנים אלבומים שלמים שהזוג אוהב, בזה אחר זה. כן, כן, לדעתה זוהי אחת הדרכים המקוריות והאישיות ביותר להנעים את תחילתו של האירוע ולחלוק את ההעדפות המוסיקליות עם האורחים במקום לבחור בפלייליסט כללי. בדרך-כלל ניתן להשמיע בין שלושה לארבעה אלבומים שלמים לאורך קבלת הפנים מבחינת משך הזמן הממוצע שלה.

 

 ♫

Better Together מתוך האלבום המלא של Jack Johnson / In Between Dreams

 

  


האלבום המלא של Paul McCartney / RAM

 

 


האלבום המלא של Miles Davis / Someday My Prince Will Come

 

 

ומהן העדפותיה של דנה לאלבומים נבחרים? כל דבר רך, זורם ומרגיע, כמו למשל אלבום ג'אז מוצלח ולאחריו אלבום סיקסטיז מדליק. אלבום של אריק אינשטיין, כוורת או אפילו לורן היל - דוגמאות באמת שיש בשפע, העיקר זיכרו לבחור באלבומים שיש בהם גרוב.

 


האלבום המלא של Bon Iver / Bon iver

 

 


האלבום המלא של Lauryn Hill / The Miseducation Of Lauryn Hill

 

 


האלבום המלא של Porno For Pyros / Good God's Urge

 

 

דבריה הבאים של דנה התחבבו עלינו במיוחד, ומדוע? כי יש בהם ניחוח של פעם וזוהי גם דרך אישית ומקסימה בעיננו לומר תודה לאורחים. דנה מציעה להכין עבורם מיקסטייפ שישאר עימם כמזכרת מן האירוע או אפילו לצרף אותו כבר בתוך ההזמנה, כך שהאורחים יוכלו להאזין לו כבר בדרכם לאירוע על מנת להיכנס לאווירה הצפויה להם. אהבנו את הרעיון שהאורחים מקבלים טעימה מן האירוע בשלב ראשוני כל-כך ויכולים להכיר את בני הזוג בצורה טובה יותר מבעוד מאוד. בעיננו, יש במוסיקה את המשהו הזה שיכול ליצור חיבור אישי והמיקסטייפ הוא רעיון נפלא למימושו של החיבור הזה.

 

צילום: ColorFool

 

ההפתעות המוסיקליות בהחלט לא מסתיימות בשלב הזה: דנה מעודדת את הזוגות להעניק הופעה קטנה משלהם באירוע. אז נכון, לא כולנו זמרים או פרפורמרים מן האגדות, אבל חישבו על זה כך: הופעה זוגית בהחלט יכולה להשאיר חותם אישי באירוע שלכם ולהוסיף ערך תכני.

 

הסוד האמיתי הוא לבחור בשיר אחד עד שלושה האהובים עליכם ולבצע אותם אל מול האורחים. בכדי שזה יהיה מקצועי ומספק, ניתן לשכור נגנים מקצועיים, לקבוע איתם חזרה אחת או שתיים וזהו! היו בטוחים שתהממו את האורחים שלכם עם ביצועים בלתי נשכחים. על הדרך, זוהי יכולה להיות פתיחה נפלאה לשלב הריקודים של האירוע. אחרי הכול - אם כבר הופעתם אל מולם, כל השאר כבר קטן עליכם!

 

צילום: ג'ן סלדקוב

 

דנה היקרה, תודה ששיתפת אותנו בפנינות החוכמה שלך ובעיקר, עוררת בנו את החשק להפעיל את האלבום האהוב עלינו, להגביר את הווליום ולרקוד, פשוט לרקוד.

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: