חתן ברזילאי עם חליפה ירוקה(!) וכלה ישראלית שהיא הכי גורג׳ס

13.06.18

חתן ברזילאי, כלה מהממת, סיפור היכרות רומנטי להפליא וערמות של גוד וייבז. החתונה של יובל ותאו פשוט נהדרת. הטאץ' החו"לי הורגש כבר בהזמנה לחתונה – שכמובן נכתבה באנגלית וגם בעברית, והתבטא באירוע במוסיקה ברזילאית מקפיצה ואיך לא, גם בגזרת הקייטרינג תודות לבשר משובח. אנחנו לא באמת צריכות לציין שהשניים המשיכו לברזיל בירח הדבש, נכון?gallery 0

 

gallery 0

 

gallery 0

 

gallery 0

 


אבל נחזור להתחלה. תאו ויובל הכירו במקסיקו הצבעונית. היא הייתה במהלך הטיול שלה, והוא עבד שם כמתווך דירות ומארגן מסיבות לישראלים. יובל רכשה כרטיס למסיבה שכזו, ובאותה מסיבה הם כבר התאהבו (שזה לחלוטין דיל לא רע, תודו). השניים המשיכו לטייל במשך כחודש, ובסיומו תאו חזר לארץ בעקבותיה של יובל – כי כידוע, האהבה תמיד מנצחת ומשנה את כל התוכניות שבעולם.

 

 

gallery 0

 


gallery 0

 

gallery 0

 

gallery 0

 

gallery 0

 

gallery 0

 

gallery 0

 

gallery 0

 

אהבנו את התעוזה האופנתית שהפגין תאו, בזמן שבחר בחליפה מחויטת בצבע לא שגרתי של ירוק בקבוק, אליה שידך נעליים בגוון הורס ולא שגרתי של ניוד. מטפחת הדש הצבעונית, כמו משקפי השמש השיקיים שהונחו בנונשלנטיות על החולצה רק שדרגו את הלוק המשובח ממילא.

 

אל הלוק של תאו הצטרף השיק האלגנטי והכיפי של יובל, שכלל טוטאל לוק של שמלת סטרפלס מהממת ומלאת תחרות, תסרוקת חצי אסופה וסופר חופשיה וסנדלים שתאמו אל הנעליים של תאו. הורסים, לא?

 

gallery 0

 

gallery 0

 

gallery 0

 

gallery 0

 

gallery 0

 

gallery 0

 

צילומי הזוגיות של השניים בכלל עושים לנו שמח. מהשיטוט בשוק הצבעוני, דרך הרקעים המגניבים ועד לפריימים המגה אורבניים. והרי לכן ההוכחה שגם אם התחושה היא שכל כלוקיישנים לצילומי זוגיות נמצאו, תמיד יש כאלו שהם חדשים ומפתיעים.

 

 

gallery 0

 

מתוך הפינצטה שלנו

 

gallery 0

 

gallery 0

 

gallery 0

 

gallery 0

 

gallery 0

 

gallery 0

 

משום שתאו במקור ברזילאי - לחתונה הוזמנו אורחים רבים מחו״ל, ולכן לשניים היה חשוב שהאוכל, העיצוב והמוסיקה יתאימו למגוון האורחים באירוע, וכך היה גם היה.

 

יובל ותאו מעידים שפחות התחברו לכל מיני האטרקציות שניתן למצוא היום בחתונות, אבל היה להם ברור שמה שכן חשוב להם זה האפטר לכל האורחים הצעירים באירוע, כי פשוט היו המון. לכן יובל והחברים החליטו להביא לחתונה בהפתעה את הדיג'יי שתאו הכי אוהב. הוא לא ידע מזה כלום, התלהב בטירוף כשפגש בו ביום האירוע – והעובדה שכולם רקדו עד שלוש בלילה הייתה רק בונוס לכל העניין.

 

gallery 0

 

gallery 0

 

gallery 0

 

קרדיטים:

צילום סטילס: צחי שמש

מקום האירוע וקייטרינג: ויה

חליפת חתן: Bamoss Square

שמלה: אייזן שטיין

התארגנות וצילומים: מלון נורדוי

+ קרדיטים נוספים

עיצוב האירוע: פלורסטה עיצוב אירועים

צילום וידאו: תומר גול

מוסיקה: כפיר אוסדון – פנדה

איפור: חן אלקבץ

עיצוב שיער: אסף לוי

נעלי כלה: ריפבליק

חוויות: אקס מגנט - מגנטים לאירועים

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)