חתן בג'ינס

09.10.12

 

אין ספק שג'ינס ואירועים נמצאים בשני קצוות מנוגדים זה מזה, בתור זוג מושגים שלעולם לא אמורים להיפגש, ממש השמן והמים של עולם ההליכות והנימוסים. למעשה, בכולנו קיימת ההבנה שג'ינס הם מדי היום יום, בעוד שכל מה שנוגע לעולם הלילה - צריך להיות משמעותית מחויט יותר ומכבד את המעמד. למדנו לא מכבר שבעולם האירועים, החוקים נועדו כדי להישבר ולכן אנו דווקא מעודדות את מחנה הג'ינס ואוהבות לשלב מינונים ממנו באירוע. כיצד? באמצעות עזרתכם האדיבה, חתנים אורבניים יקרים.

 

צילום: Ulmer Studios

 

צילום: Ulmer Studios

 

בשלב זה כמובן שאנחנו חייבות לכם כמה הסברים: מה פתאום שתופיעו לאירוע כשאתם לבושים בג'ינס? הלא לשם כך יש את שאר ימי השנה, שבהם הג'ינס הוא חבריכם הטוב ביותר. ובכן, דווקא בגלל שמדובר בשילוב בלתי צפוי והציפייה הטבעית היא לקבל לוק מחויט יותר - הג'ינס יכול להכניס טויסט מפתיע ומרענן להופעה. זה לא בהכרח אומר שהבחירה בג'ינס דנה אתכם להופעה מרושלת ולחוסר שביעות רצון הכלה, ההיפך הוא הנכון - ניתן ליצור הופעה מוקפדת ומלאה בשיק, גם ואפילו בזכותו של הג'ינס.

 

צילום: Jonathan Ong

 

קודם כל, הג'ינס חביב עלינו משום שהוא מכניס צבע נוסף לפלטת הצבעים שלכם, הלא הוא הצבע הכחול המחוספס. את הגוון הכחול ניתן לשלב עם פלטת גוונים רחבה, כאשר השילוב האהוב עלינו הוא עם צבעי אדמה. השילוב הזה יוצר בעיננו מראה קאנטרי מפואר, מעין רוברט רדפורד בגרסת החתן. אהבתם את ההשראה לרדפורד? כך תיארנו לעצמינו.

 

צילום: Braedon Photography

 

צילום: MegRuth Photo

 

אז נכון שיהיו מי שיאמרו, בצדק מסויים, שהג'ינס תמיד 'מוריד' מההופעה והופך אותה לקז'ואל יותר. אנחנו דווקא מעדיפות להסתכל על זה בפן החיובי - הטקסטורה של הג'ינס מוסיפה בעיננו תיבול מעניין להופעה כולה, לעיתים הרבה יותר ממכנסי סיגר חלקים.

 

צילום: Aaron Snow Photography

 

הבחירה בבד הג'ינס כמכנס היא אמנם הטבעית ביותר - הרי למי מאיתנו אין זוג מכנסי ג'ינס אהובים בארון - אך לחלוטין לא היחידה: הג'ינס יכול להפציע בדמותה של חולצה מכופתרת, באמצעות ווסט מחויט ואפילו בנעליים העשויות מג'ינס.

 

צילום: About Love Inspired Photography

 

אין באמת לוק 'קולי' ונונשלנטי יותר עבוריכם, החתנים השיקיים, מאשר שילוב של ג'ינס כהה, עם ווסט כחול, ג'קט בצבעי חום או קאמל ועניבת פסים או משבצות תואמת. מצליחים לדמיין את התמונה הזו? אנחנו משוכנעים שהכלה שלכם בוודאי מצליחה ואחרי הכול, מי מכם לא יעדיף לוותר על החליפה המחויטת לטובת לוק שיש בו ג'ינס?

 

צילום: About Love Inspired Photography

 

אם כבר הזכרנו את הג'קט, מה דעתכם על ג'קט ג'ינס עם מכנס מחויט? אנחנו לא מתכוונות לאותם ג'קטים שרובינו לבשנו בתקופת התיכון, אלא לג'קט מחויט לכל דבר, אשר הבד שלו מדמה למעשה בד ג'ינס, כך שניתן ליהנות מכל העולמות - גם מראה מחויט וגם טקטסורת ג'ינס מדליקה.

 

צילום: Picotte Weddings

 

מי שלא מרגיש חופשי ללכת עם הלוק המשוחרר עד הסוף, יכול לשלב מינונים ממנו בהופעה - בכדי בכל זאת להוסיף לה טאץ' מעניין. גם נגיעה מינימלית ביותר של ג'ינס בהופעה יכולה לשדרג אותה פלאים, כמו למשל ליפוף הבוטונייר בבד ג'ינס כחלחל. אל תחששו לשחק עם האפשרויות ולמתוח את הגבול היכן שרק מתחשק.

 

צילום: Oh! Darling Photography

 

צילום: Oh! Darling Photography

 

אז חתנים יקרים, גלו לנו את האמת, נכון שתמיד חלמתם להגיע ליום החתונה שלכם לבושים בג'ינס?

 

  The images are taken from: Green Wedding Shoes, Style Me Pretty, Ruffled

מאת:כלות אורבניות ולובה שרגא