חתונת שאבי שיק אלגנטית

14.04.13

 

בוקר יום שבת ולבטח גם אצליכן טיפות הגשם אינן מפסיקות להתדפק על החלון... ככה זה כשהחורף מסרב לעזוב. אך במקום להתבאס על התכניות שלא יצאו לפועל, הצטרפו אלינו והתפנקו בפוסט עיצוב נפלא שיעשה לכן חמים ונעים, גם כשבחוץ חורף אמיתי.

 

 

 

את החתונה הבאה, החתונה של שני ואריק, עיצבה בכשרון גדול (כהרגלה תמיד!) המעצבת נטלי מן שאף היטיבה לשלב בין האהבות העיצוביות של הכלה לבין אהבותיו העיצוביות של החתן, בדיוק רב. הכלה חלמה על מראה רומנטי, מחוספס מעט ואילו החתן חפץ בעיצוב מתוחכם יותר. וכיצד משלבים בין השניים? אה, שאלה טובה - כי זהו בדיוק האתגר!

 

האירוע עצמו התקיים לפני ראש השנה, ולתוכו רצתה נטלי לצקת קצת יופי ארץ-ישראלי המשלב פרחים לבנים בשילוב נגיעות של צבעים חמים יותר, כדוגמת גזעי העץ עליהם הונחו חלק מסידורי הפרחים וכמובן גם פתקיות ההושבה.

 

 

 

את דרכם של הזוג לחופה, ליוו קונוסים עם דפי תווים מתוך שיר שאהוב על הזוג, מלאים בעלי כותרת רכים וריחניים. בין לבין, פוזרו באלגנטיות ראשי סחלב, שורשי פיקוס ונרות שתרמו לחימום האווירה.

 

 

 

 

 

עם סיום טקס החופה, הוזמנו האורחים להיכנס אל החלל הסגור, שם חיכו להם שולחנות משני סוגים: ארוכים וריבועיים, אשר קושטו בסידורי פרחים עדינים ושילבו בין היתר ענפי סחלבים וענפי חצבים. נרות כסופים נחו בפמוטי זכוכית דקים וגבוהים, והוסיפו עוד טאץ' קטן למראה האלגנטי.

 

גזעי העץ מן החוץ באו לידי ביטוי גם כאן, בפנים, על מקבץ מסויים של שולחנות. הפעם תיפקדו הם כמצע נהדר לבקבוקים עמוסי פרחים שפשוט הונחו עליהם, כאילו זהו מקומם הטבעי ביותר.

 

  

 

 

 

 

 

 

בסיום האירוע רצו שני ואריק להעניק מזכרת מתוקה לכל אחד ואחד מאורחיהם, ואיזו מזכרת יכולה להיות מתוקה יותר מקאפקייק עם ציפוי צהבהב, ארוז בקופסא יפה וקשור בסרט סאטן צבעוני. כך בדיוק עזב כל אורח את האירוע, כשבידו הקאפקייק המתוק וזכרון עוד יותר מתקתק בלב מחתונה נפלאה.

 

 

מקוות שהצלחנו להנעים לכן מעט את הזמן שמתחת לפוך, ותודה לנטלי מן שכמו תמיד עזרה לנו לעשות זאת בקלות רבה.

 

מאחלות לכן המשך שבת חמימה,

טל והדר

  

קרדיטים

עיצוב: Natalie Mann - Event Studio

הפקה: נועה שוהם

צילום: אלי בוחבוט

מאת:כלות אורבניות