חתונת צהריים במתחם קסטיאל

12.09.12

 

על עיצוב החתונה הזאת שמענו מבנות MOOD המקסימות, פחות מ-24 שעות מרגע שסיימו לעצב את האירוע והרבה, הרבה לפני שזכינו לראות את התמונות עצמן.

 

 

 

בעודן מספרות ומתארות לנו בפרטי פרטים את החתונה שהיתה, ידענו שפוסט עיצוב חדש הולך להיוולד בקרוב. ותשאלו איך ידענו? פשוט ידענו.

 

 

 

עומר ותמר, שחיים בסן-פרנסיסקו הרחוקה, החליטו להתחתן בארץ ואת משימת העיצוב הפקידו בידיהן הנאמנות של הבנות מ-MOOD. ההתקשרות כולה, כולל בחירת הצבעים, הסגנון וכל מה שאתן יכולות להעלות על דעתיכן, נעשתה בשלט רחוק וכללה שיחות סקייפ, SMSים, מיילים ועוד, שעזרו לשניים להגשים את חלום החתונה, והוכיחו לכולנו כי גם מן הקצה השני של העולם אפשר לתכנן אירוע.

 

 

 

החתונה עצמה נערכה בצהרי יום שישי, במתחם קסטיאל היפה, תוך שימוש בחצר הפנימית ובחלל הסגור שלו.

 

 

 

אזור החוץ תיפקד כאזור ההתכנסות והאירוע עצמו, ועוצב בצורה שהבטיחה אווירה נינוחה ומרגיעה עם המון הורטנזיות כחלחלות וורודות מסביב.

 

 

 

 

במרכז החצר הפנימית של המתחם ישנו עץ רחב ידיים, ששימש גם הוא כפריט עיצובי מן המניין. עשרות נורות נתלו עליו ותיפקדו על תקן וואזות קטנות לפרחים, כשביניהן פוזרו סרטי סאטן בגוונים בהירים, שהשלימו את המראה העדין והרומנטי.

 

 

 

המשכו של מרכיב העיצוב בחתונה הנפלאה הזאת, חיכה לכולם גם בחלל הפנים, שתיפקד כאיזור המסיבה, וקיבל שם פנים אחרות מעט.

 

 

 

הנתונים הפיזיים של המקום כמו: הריהוט הקיים, רצפת הבטון והפריטים העיצוביים, כל אלה הכתיבו יצירת סיפור משנה לעיצוב החוץ וכך גם היה. גווני הפרחים התבהרו, וואזות הזכוכית הפכו לכלי כסף וזהב, פירות טריים קישטו את עמדת הבר, הכול במטרה להמשיך את מראהו הנקי והמודרני של החלל הקיים. כי הרי גם כשרוקדים צריך להיות נעים, אבל ממש נעים בעיניים.

 

 

צילום: יובל דביר

 

ואחרי פוסט עיצוב משובח כמו זה, לא באמת חשבתן שנותיר את שולחן החג שלנו נטול פרחים. ההורטנזיות האלה קוראות לנו, יצאנו למצוא אותן...

מאת:כלות אורבניות