חתונת הקיץ השמחה של אורי ואורן

14.02.17

כשחתונה אורבנית מתחילה עם קוראת מגזין אדוקה (במשך חמש שנים, ליתר דיוק) - ברור לנו שהתוצאה תהיה לא פחות מהורסת. כך מתחיל הסיפור של אורי ואורן, שהכירו לפני שמונה שנים במהלך שירותם הצבאי במה שהחל כחברות קרובה והפך לאחר מספר חודשים לזוגיות טובה. כמה טובה? כנראה שמאד, כי קצת אחרי שהשניים עברו לגור יחד בקיבוץ חצרים, החלה אורי לגשש ולאסוף רעיונות בבלוג מגזין שלנו לחתונה שלה.

 

הצעת הנישואין הגיעה בזמן בילוי בנמל תל אביב, מול הארובות של רידינג, ולא נראתה שם כריעת ברך (לבקשתה של אורי), אלא מכתב שאורן כתב מעומק ליבו.

 

כבר מצילומי ההתארגנות של השניים ניתן להבחין בלוק הכיפי והקליל של אורי, שהיינו חייבות להתעכב עליו. לצד תסרוקת צמות שזורה בפרחים, אורי בחרה בשמלת מידי (שהוחלפה בהמשך למכנסיים לבנים) וסנדלי עקב בצבע טורקיז שזכו לתשומת הלב הראויה להן.

 

ori gallery04

 

ori gallery03

 

בגזרת האיפור אורי החליטה להשאיר את התחום בידי המשפחה, ומי שהייתה אמונה על האיפור שלה הוא אחותה בת השבע עשרה. בנוסף, החליטה לעשות מיני פרוייקט DIY כשעיצבה לה ולאחיותיה זרים בעצמה.

 

ori gallery01

 

ori gallery02

 

המרחבים הפתוחים בצילומי הזוגיות המהממים של השניים פתחו גם את הלב שלנו וגרמו לנו להיזכר כמה הנוף הפשוט של שדרת דקלים, חול לבנבן ושמים כחולים הוא מהמם.

 

וכמובן, כמה כיף וקל זה להמשיך אל צילומי הזוגיות בגן האירועים כשהוא יפה כמו הנחלה.

 

ori gallery05

 

ori gallery06

 

ori gallery07

 

ori gallery09

 

ori gallery10

 

לשניים היה ברור כי הם רוצים להינשא בחתונת צהרי יום שישי. תחילה הם חשבו על קיבוץ חצרים כאופציה ללוקיישן, אך בסופו של דבר בחרו בנחלה, ששומרת על הוייב הטבעי ועל תחושת המרחבים הפתוחים שהייתה חשובה לאורי ואורן.

 

אנחנו מזהירות, בחירה ממיסת לבבות לפניכן: אורי ואורן בחרו בשתי הסבתות של אורי שיצעדו כשושבינות בדרך אל החופה שלהם. חשיבותה של המשפחה חזר גם באלמנט עיצובי, כשהשניים תלו תמונות של בני משפחותיהם בימי החתונה שלהם על חוט עם אטבים.

 

ori gallery14

 

ori gallery08

 

ori gallery13

 

ori gallery16

 

ori gallery17

 

ori gallery20

 

כיוון שמשפחתה של אורי התגוררה במשך חמש שנים במקסיקו, היה להם ברור כי הם חייבים להוסיף אלמנט מקסיקני בחתונה שלהם. כך, אורי ומשפחתה לקחו על עצמם כפרויקט DIY ליצור פיניאטה ענקית, שמלבד השימוש הכיפי שלה והעניין שנוצר סביבה, היא תפקדה גם כאלמנט שהכניס המון צבע ופאן לחתונה ותרמו לאווירת הקיץ החגיגית ששררה במהלך החתונה.

 

ori gallery25

 

אורי ואורן, מאחלות לכם חיים מלאים בפאן - בדיוק כפי שהחתונה שלכם הייתה!

 

קרדיטים:

צילום סטילס: עמרי קרן-לפידות

מקום האירוע: הנחלה

עיצוב: נגה רץ -הנחלה

קייטרינג: עלי דפנה

מוסיקה: מעיין ברגמן

בר: פרימייר בר -הנחלה

צילום וידאו: חברים של הכלה ואב החתן

שמלה: הילה גאון

איפור: הדר בן סימון - אחות של הכלה

עיצוב שיער: אולסיה ישראלוב

טבעות: עידית - ירושלים

נעלי כלה: ניין ווסט

נעלי חתן: טימברלנד

תכשיטים: מתנה מהורי החתן

הזמנות / מיתוג: הכלה

חליפת חתן: מאסימו דוטי

עורך טכס: רינה לבנון- הוויה

חוויות: תמונות פולרואיד - האחיות שלי צילמו

DIY: פיניאטה

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)