חתונת הצהריים הקיצית של ניצן וחגי

20.07.16

הרבה פעמים דיברנו איתכן על העונה החמה והיתרונות שלה (פירות טעימים, ים ובריכה, שעון קיץ וכו') - אבל מה לגבי חתונה שהקיץ מורגש בכל אספקט בה ובמיוחד בעיצוב?

 

nitzan gallery 1

 

nitzan gallery 2

 

nitzan gallery 12

 

nitzan gallery 14

 

החתונה המקסימה של ניצן וחגי היא מבחינתנו הזדמנות נפלאה לדבר על הדרך בה מעצבים חתונת שישי צהריים כך שכל הדברים הטובים שהקיץ מביא עמו יורגשו בה - עד הפרט האחרון.  

 

nitzan gallery 6

 

nitzan gallery 8

 

nitzan gallery 25

 

nitzan gallery 11

 

הם התחתנו בצהרי יום שישי בנחלה, בחתונה במוטיב קיצי ושמח: את הבריכה קישטו סירות מפרש קטנות שהוסיפו המון לאווירה, האורחים נהנו מקרטיבים, מפירות קיציים טעימים וממשקאות מרעננים.

 

nitzan gallery 16

 

nitzan gallery 10

 

nitzan gallery 19

 

למרות שהגן יפהפה כשלעצמו, עמדת השזירה שבחרו להביא הוסיפה המון לאירוע. החוגגים התקשטו בפרחים ויחד עם הפרחים שהונחו על השולחנות אין ספק שהטבע הקיף את האורחים במלוא הדרו.

 

nitzan gallery 3

 

nitzan gallery 4

 

nitzan gallery 5

 

בינינו, אין ספק שכלה שנושאת את השם ניצן צריכה להתחתן בחתונה פרחונית ושמחה - ולכן אך טבעי שהחתונה שלה התאפיינה בעיצוב מלא פרחים וצבעוניות טבעית מקסימה. האחראית לכך היא נגה רץ, מעצבת הבית של הנחלה, שידעה לדייק ולוודא שהחתונה של חגי וניצן מביאה לידי ביטוי את ההרגשה הנינוחה של חתונת צהריים קיצית.

 

nitzan gallery 22

 

nitzan gallery 23

 

nitzan gallery 13

 

אנחנו אוהבות עיצוב שמתבסס על ראסטיק-שיק ובחתונה של ניצן וחגי ניתן לראות מוטיבים כפריים מקומיים. אהבנו את הבחירה בירק לקישוט החופה, את הארגזים בהם הונחו סידורי פרחים לצד הבר ואת הסוקולנטים המהממים - תוצרת חניכים בעלי מוגבלויות מסדנת שקמים - שניתנו לאורחים כמתנה מבני הזוג.

 

nitzan gallery 18

 

nitzan gallery 15

 

nitzan gallery 1

 

nitzan gallery 21

 

עושה רושם שהחתונה של ניצן וחגי היתה דרך נפלאה להעביר צהרי יום שישי חמימים. האווירה הנעימה הזו, שנוצרת הודות לידיעה שסוף השבוע רק התחיל ולא צריך לקום או לרוץ לשום מקום למחרת בבוקר, יחד עם אור השמש - יצרו שילוב מיוחד ונפלא.

 

nitzan gallery 27

 

nitzan gallery 26

 

אנחנו מקוות שהמשך החיים המשותפים של בני הזוג ימשיכו להיות רוויים ביופי, אהבה והנאה - ממש כמו ביום החתונה שלהם.

 

קרדיטים
צילום: איה ואבי צלמים
שמלת כלה: פישנדג
לוקיישן: הנחלה
עיצוב: נגה רץ לנחלה
איפור ושיער: יעל בלץ
דיג'יי: פוקסי מיוזיק

מאת:כלות אורבניות