קסם בצהרי היום

04.08.16

אנחנו מוכרחות לפתוח בווידוי קטן: עוד כששירה פרסמה את פוסט הקרדיטים המסורתי בקבוצה הסודית שלנו, היה לנו ברור שהחתונה שלה עם בעלה, יובל, מוכרחה להתפרסם אצלנו בבלוג-מגזין. התמונות שלהם יפות כל כך, שפשוט ידענו שאנחנו מוכרחות לחלוק אותן איתכן ולהעניק לכן מעט השראה.

 

shira gallery 2

 

shira gallery 4

 

הם הכירו במהלך השירות הצבאי שלהם ולמרות שהיא מחיפה והוא מחולון ולאחר מכן היא למדה בבאר שבע ואילו הוא למד בירושלים - המרחק לא מנע מהם לקיים את מערכת היחסים האוהבת שלהם במשך שבע שנים שלמות לפני שהתחתנו.

 

shira gallery 6

 

shira gallery 5

 

שירה סיפרה לנו שההצעה הגיעה כשלשניהם כבר היה ברור שיתחתנו ושההצעה קרובה; הם דיברו על טבעות אירוסין, על סגנון החתונה והיא כבר רקמה בראש איך תיראה ההצעה - אבל ברגע האמת יובל הצליח להפתיע בגדול עם הצעה מרגשת בפתח בית אבן עתיק בחיפה, בו סבתא של שירה התגוררה מאז שעלתה ארצה בגיל. מיותר לציין שהיא ענתה ב"כן!" סוער, נכון?

 

shira gallery 7

 

shira gallery 17

 

shira gallery 8

 

shira gallery 9

 

shira gallery 10

 

את החתונה הם תיכננו במשך 10 חודשים מה שבא לידי ביטוי בכל תמונה ותמונה מהיום הגדול שלהם: ראשית, היה חשוב להם לבחור מקום מיוחד וכמו שאתן יכולות לראות - יפו, הלוקיישן הנבחר, היתה בחירה פשוט מושלמת. אהבנו את צילומי הזוגיות שלהם בשוק הפשפשים ואולי אפילו יותר את אלה בהם הם משקיפים על העיר והים.

 

shira gallery 12

 

shira gallery 13

 

shira gallery 14

 

shira gallery 18

 

shira gallery 19

 

שנית, הצילומים של שירה ויובל הם דוגמא קלאסית לכמה ההשקעה בפרטים הקטנים משתלמת: העוגיות המעוצבות, קופסת הטבעות היפה שעיצבו, התאריך שהודבק אל קולב השמלה - כל אלה מתחברים לצילומים מושלמים שתופסים את העין ומרחיבים את הלב.

 

shira gallery 1

 

shira gallery 11

 

shira gallery 3

 

בני הזוג ידעו שהם רוצים להתחתן בשישי בצהריים, אבל היה להם חשוב להינשא ביום השנה שלהם. למרבה ההפתעה, התברר שהתאריך נופל בדיוק על יום שישי ולכן החתונה שלהם היתה גם חגיגה של 8 שנות זוגיות משגשגות. אם לשפוט על פי התמונות המהממות, אין לנו ספק שגם שמונה השנים הבאות שלהם יחד יהיו נפלאות. מזל טוב זוג יקר!

 

shira gallery 15

 

קרדיטים
מקום האירוע: חמאם
הפקה, עיצוב, קייטרינג ובר: חמאם
מוסיקה: ישראל מייזנר
צילום סטילס: איציק בן דוסא
צילום וידאו: יאיר שילוח
שמלה: ורד גלעדי
איפור ועיצוב שיער: סיגל היימס
טבעות: "אליס תכשיטים", באר שבע
נעלי כלה: יושו
חליפה ונעלי חתן: דורון אשכנזי
תכשיטים: עגילים - H. stern
הזמנות/מיתוג: פרי פרינט, חולון
עורך טקס: הרב אריה לוין
חוויות: עמדת שזירה - שוזרות באהבה
DIY: עמדת ברכות בקבלת פנים, עמדות התרעננות בשירותים
מתנות לאורחים: חלה לשבת
קרדיטים נוספים: כלייזמערים - דרך החמאם

מאת:כלות אורבניות