חתונת הפלאות של ליהיא ועידו: חלק ב'

15.11.16

 

אתמול שיתפנו אתכן בסיפור ההיכרות המקסים של ליהיא ועידו, אבל אתן מוכרחות להסכים איתנו שחתונה כל כך מיוחדת (חתונת אליסה בארץ הפלאות) ועוד של זוג מעצבים שמשתייכים לנבחרת ספקי הפינצטה שלנו, לגמרי מצדיקה פוסט נוסף שיוקדש כולו רק לבחירות העיצוביות שעשו השניים בחתונתם.

 

galler222

 

gallery8

 

gallery9

 

gallery high13

לא פשוט לתכנן חתונה כזו מושקעת, כשבמקביל עוסקים בתכנון והשקעה בחתונות של אחרים - אבל לא רק שליהיא ועידו הצליחו ובגדול, הם גם עשו את זה בחודשיים (!) בלבד. אחד מלקוחותיהם התחתן יום אחד לפניהם, כך שאין ספק שההצלחה כאן היתה כפולה ומכופלת.

 

gallery11

 

gallery14

 

gallery13

העיצוב המרהיב מורכב מפרטים שונים שנאספו ונקנו מכל רחבי הארץ וגם מחו"ל; האורחים נכנסו אל מתחם החתונה דרך דלת שנאספה מבית ישן ונחתו בארץ פלאות אמיתית שכולה עיצוב, שמחה וקולינריה. בני הזוג בנו מראות גדולות ודאגו לתפור מפות מיוחדות באווירת מסיבות התה האנגליות, הספרים הישנים נאספו מנשים מבוגרות, ספלי התה נתרמו מבני משפחה ובקיצור - כולם נרתמו כדי לעזור ולהפוך את החתונה היפהפייה הזו להצלחה מסחררת.

 

gallery21

 

gallery6

 

gallery25

 

gallery26

 

gallery high14

האירוע התקיים בשטח פתוח והכניסה אליו היתה מיוחדת: במרכזו של השביל הוצבה דלת, כשסביבה וילונות שחורים. רק דרכה האורחים יכולים היו להיכנס לארץ הפלאות. מאחורי הדלת חיכתה לאורחים עמדת צילום פסיכאדלית שכללה ספה, כסא נדנדה, ארנבים והמון המון פרחים טריים ויפהפיים שהגיעו היישר מבית האריזה של בני הזוג.

 

gallery19

 

gallery17

 

gallery16

 

gallery high5

 

gallery high6

הדרך לקבלת הפנים נתחמה באמצעות מראות בשלל גדלים וצורות מצד אחד ומהצד השני ארונית עם פריטים מעוצבים שמספרים את הסיפור. על מנת להשלים את האווירה, בין האורחים הסתובבו שחקנים בתחפושות של מלכת הלבבות והכובען המטורף ונוסף על כך, הוגשו "שיקויים" מאלכוהול שהונחו על מגשי קרח יבש שהעלה עשן וכך הוסיף לאווירה הקסומה.

 

gallery18

 

gallery40

 

gallery2

 

gallery

אזור הישיבה והרחבה גם הם היו מיוחדים ומהממים במיוחד כשהאלמנט הבולט ביותר היה שולחן אבירים בצורת סלאלום באורך של כ-10 מטרים שסביבו כסאות שונים ובמרכזו עיצוב מטורף שופע דמיון ופרחים.

 

gallery high7

gallery22

 

gallery23 

 

gallery32

 

gallery30

 

gallery33

 

gallery high4

 

gallery high11

אין ספק שהעיצוב בחתונה ליהיא ועידו הימם אותנו, אבל ההשקעה בעיצוב החופה שלהם היא זו שלוקחת את כל הקופה; בבית האריזה הוכנו בעבודת יד עשרות פרחי נייר לבנים שכיסו את החופה כולה, אליה הוביל שביל במשבצות שחור-לבן שנתחם בהמון נרות.

 

gallery10

 

gallery38

 

gallery5

זוג יקר, מה כבר נשאר לנו להוסיף על כל היופי הזה? לא הרבה, רק ברכות ואיחולים לחיים משותפים מלאי אהבה ואושר ותקווה שנראה עוד המון חתונות יפהפיות שבהן לקחתם חלק. מזל טוב! 

 

gallery35

קרדיטים
עיצוב: עידו פריד
צילום סטילס: רן ברגמן
צילום וידאו: עידן צרור
מקום האירוע: מטע פקאנים בשרון
קייטרינג: כנען
מוסיקה: אורי ברונפמן, שבלול DJ'S
בר: סימבר
שמלה: זהבית תשובה
איפור ושיער: כפיר גולדשטיין
טבעות: ערן תכשיטים
תכשיטים: תכשיטי מלכה, צמיד - סבתה של הכלה
הזמנות/מיתוג: שירן אטד
חליפת חתן: איזק
עורך טכס: הרב מויאל
קרדיטים נוספים: ברוך נוטוביץ - על עיצוב החתונה ביום האירוע, ארמדילו הגברה ותאורה

 

מאת:כלות אורבניות