חתונת הפיינטבול של שרון ואיתי

10.02.16

מדובר באטרקציה ששמורה בדרך כלל למסיבות רווקים - פיינטבול, אך אנו לא בעד חלוקה ברורה כזו, מי ראוי שישחק בפיינטבול ומי לא וכו' - ודי ברור שגם לא שרון ואיתי, שכן הם החליטו לקיים את חתונתם במתחם פיינטבול, ללא ספק אחד הלוקיישנים הייחודיים אותם יצא לנו לפגוש כבר בבלוג-מגזין (ואין ספק שפגשנו כבר כמה וכמה). 

 

 

 

 

 

 

 

 

אם היינו צריכות לנחש מיהו האיש שאחראי על הפקת חתונה במתחם פיינטבול, ברור לנו שזה לא אחר מעידו אדמון - האיש, היצירתיות והרעיונות המקוריים. כבר בפגישת ההיכרות הראשונה עמו, היה ברור להם שהם הגיעו למקום הנכון - מישהו שבאמת מבין אותם ומוכן להקשיב. הם החליטו ללכת על הרעיון החווייתי עד הסוף ולכן מיקמו גם באירוע עצמו מטווח בלונים ופחיות, כי למה לעצור את הכיף רק בפיינטבול?

 

 

 

 

נחזור כעת חזרה אחורה לרגע המפגש... בין איתי לבין שילה, הכלבה של שרון. רגע, מה? אז כן, מסתבר שעוד לפני שבני הזוג הכירו, איתי זכה באמונה של שילה, כלבה שממש לא ממהרת לבטוח בכל אחד ואם שילה אהבה אותו - ברור שיש כאן מישהו מיוחד ולכן זה היה רק עניין של זמן עד ששרון תתאהב גם.

 

 

 

 

 

כל דבר בחתונה של שרון ואיתי היה באווירת גוד טיים: המטווחים הכיפיים, הנופים של מעלה הגלבוע, חופת הטלאים היפיפייה וכמובן האנשים שבאו לשמוח יחד עם שרון ואיתי ביום המיוחד הזה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שרון ואיתי היקרים, מקווה שתמיד תעשו כיף ותהנו זה עם זו!

 

 

 

 

 

קרדיטים

מקום האירוע: פיינטבול חוויה בגלבוע
הפקה: עידו אדמון - ניהול ארועים אישי

עיצוב: אורנית שנהר
קייטרינג:מרינדה

מוסיקה: אופיר מזרחי - ליצ'י
בר:ערמוניה
צילום סטילס: רווית תורקיה
צילום וידאו: רוני שביד חזן
שמלה:שירי נובק
איפור ושיער:אילה אדלשטיין
טבעות: אלונה מרגולין
הזמנות / מיתוג: שיר גרואג
חליפת חתן: zara
עורך טכס: לני קרביץ
חוויות: פיינטבול
מתנות לאורחים: בנות דודות של הכלה

מאת:כלות אורבניות
תגיות: