חתונת המדבר של סתיו ורן

12.01.17

להכיר בחתונה זה מזל טוב או רע? ובכן, אם תשאלו את סתיו ורן זה הדבר הכי טוב שיכול להיות.

 

לפני שלוש שנים הם הגיעו לשמוח בשמחתם של זוג חברים, כל אחד בגפו, אבל בסוף הערב נרשמה הבטחה שזה לא הולך להישאר כך. הם אמנם לא לגמרי סגורים עד היום לגבי מי התחיל עם מי, אבל למי אכפת? (FYI, השמועות אומרות שסתיו התחילה עם רן).

 

צילומים בחממה

 

טבעות נישואין

 

סתיו ורן

 

צילומי זוגיות

 

חודש אחרי החתונה בה הכירו רן טס לטיול שתוכנן מראש לתקופה לא ידועה כך שעתיד הקשר היה מעורפל ולא ידוע, אבל אחרי חודשיים בלבד בספרד, הוא נחת בשדה התעופה בן גוריון.

סתיו הייתה שם לחכות לו וזמן קצר לאחר מכן הם עברו להתגורר יחד ואפילו שילבו ביזנס ופלז׳ר כשרן החל לעבוד במשק החקלאי הפלפלים המשפחתי של אביה של סתיו.

 

צילומי זוג חתונה

 

צילומי וגיות מגניבים

 

סתיו ורן זוג

 

כשהזוגיות פלשה לעסק המשפחתי, היה זה רק עניין של זמן עד שכל הפינות ייסגרו. הצעת הנישואין הייתה במקום האהוב על שניהם: תצפית מופלאה על המכתש הגדול. רן כרע ברך, סתיו אמרה כן והם חגגו את המאורע בארטיק בתחנת דלק. קלאסי!

 

צילומים בחממה

 

צילומי חתונה

 

צילום חתן וכלה

 

צילומים במדבר

 

ועכשיו לחתונה: לשניים היה ברור שהם עושים מה שהם אוהבים ואיפה שהם הכי אוהבים להיות: במדבר. ממש צמוד למושב בו הם גרים – במקום בשם חאן דרך הבשמים. החתונה התפרשה על פני יומיים קסומים – התחילה בצהרי שישי והסתיימה אי שם בשבת, אחרי לינה בחאן וארוחת בוקר מפנקת.

 

חתונה 

 

חתונה במדבר

 

חתונה מדברית

 

חתונה בטבע

 

השניים לא רצו לגרוע מיופיו הטבעי והפראי של המדבר, כך שמדובר היה בנגיעות קטנות של אהבה מידיי המשפחה שתרמה מזמנה ליצירת ההפקה החגיגית:

 

מרכזי השולחן, סידורי הפרחים, העיצוב הכללי, ושלטי ה-DIY תוכננו ועוצבו על ידי אמו של החתן, מעצבת פנים במקצועה. את החופה תפרה חברת משפחה יקרה. אפילו שמלת החתונה הושאלה לסתיו על ידיי בעלת החאן תושבת המקום. 

 

בזכות כל אלו, החתונה הייתה נעימה, טבעית וקסומה תחת כיפת השמיים המופלאים של חודש נובמבר שנתנו גוון מיוחד למדבר ולהילולה בטבע.

 

חתונה מדברית

 

חתן וכלה בטבע

 

שבירת כוס

 

את טקס החופה ברבנות, עשו השניים קודם לכן בנוכחות המשפחה המצומצמת, כך שבחתונה עצמה הם ערכו טקס אישי ומי שחיתן אותם היה חבר ילדות של רן שקרוב לשניהם.

 

מסיבת טבע

 

stav gallery 26

 

סתיו ורן, תודה על חתונה מיוחדת במינה. אתם ארץ ישראל היפה במלוא הדרה. בזכותכם, סגרנו את הנופש הבא למדבר. תודה!

 

קרדיטים:
צילום: נתנאל טוביאס

מקום האירוע: חאן דרך הבשמים בראשות נטע ודני ישראלוביץ'

הפקה: משפחת הזוג והזוג

עיצוב: אם החתן

קייטרינג: קוקלה

מוסיקה: יערה גולדמן

בר: אמורפי בר

צילום סטילס: NETANEL TOBIAS

איפור ושיער: נועה לוי

תכשיטים: יאנגה

Save

מאת:כלות אורבניות