חתונת החצר המופלאה של מאיה ויותם

08.11.16

מכירות את אלה שמתאהבים ממבט ראשון? כאלה הם מאיה ויותם, בני 28, מתל אביב. הם הכירו לפני שבע שנים במסיבת צהריים בתל אביב ובזה נגמר הסיפור. כלומר, רק התחיל.

 

gallery20

 

gallery high

 

gallery19

אחרי שבע שנים טובות של לימודים, טיולים, ודירה משותפת, הם החליטו שהגיע הזמן לעוד הרבה שנים טובות ביחד. זה קרה בהצעת נישואים אינטימית בדירה המשותפת, נטולת זיקוקים ופירוטכניקה אבל מלאה באהבה.

 

gallery high2

 

gallery18

 

gallery16

 

gallery15

 

gallery14

הדבר הראשון שהיה ברור למאיה וליותם, הוא מקום החתונה. היה זה המקום שהם הכירו מקרוב, שבו ישבו מדי שבת על הנדנדה בחצר ורקמו חלומות על העתיד – חצר הבית של יותם, כך ש"וי" אחד גדול נרשם ממש בתחילת התכנונים.

 

gallery13 

 

gallery12

 

gallery5

 

gallery8

אבל גם את שאר סימוני ה"וי" לא היה קשה להם לעשות. הזוג החליט שהוא בוחר את הספקים שלו על בסיס כמה תנאים בסיסיים: שיהיו עם לב רחב, כאלה שהקימו את העסק שלהם בעשר אצבעות, שיאהבו מה שהם עושים ושיעשו את זה כל הלב, והם קלעו בול.

 

gallery11

 

gallery10

 

gallery7

את שאר המשימות, מאיה ויותם עשו לגמרי בעצמם: החל מהעיצוב, קישוטים, ההזמנות לחתונה, כתיבת הטקס של הטקס, ועד שמלת הכלה אותה תפרה מאיה ביחד עם אמה. החתונה עצמה הייתה חתונת שישי הפוכה שהתחילה עם עמדות שוק מגוונות, לאחר מכן התקיים הטקס שאותו ניהל אחיו הגדול של יותם (על טהרת המקורות היהודיים אך ללא רבנות), לאחריו, התחילה מסיבה מטורפת עד הלילה של פעם בחיים.

 

gallery9

 

gallery3

 

gallery4

 

gallery2

 

gallery

מאיה ויותם, היה לנו העונג להציץ לחתונה הביתית והאינטימית שלכם. מאחלות לכם להמשיך לרקום (ולממש) עוד הרבה חלומות משותפים על הנדנדה בחצר הבית. תכלס, אין מקום טוב מזה לחלום חלומות.

 

קרדיטים

צילום סטילס: Tomas Photography

מקום האירוע: חצר הבית של יותם בישוב קציר
הפקה: שף תנוח
עיצוב: בני הזוג
קייטרינג: הסועד הנודד
מוסיקה: דודו פריז
בר: ג'וי הר
שמלה: בתפירה של הכלה ואם הכלה
איפור ושיער: רעות הופס
נעלי כלה: ריפבליק
נעלי חתן: טימברלנד
תכשיטים: עתיקים של סבתא
חליפת חתן: חולצה מזארה, מכנסיים מH&M, חגורה מטימברלנד
פרחים: פיורי fiori

מאת:כלות אורבניות