חתונת הוינטג' של הדס ואייל

01.06.12

 

ימי החג שעברו עלינו הותירו את השבוע שלנו מעט מבולגן, ומבלי ששמנו לב הוא לפתע הגיע, יום שישי האהוב. איך זה קרה? שאלה טובה, רק שהפעם בחרנו להתעלם ממנה בנונשלנטיות ולצלול היישר אל תוך פוסט חתונת הוינטג' שמחכה לכן ממש כאן.

 

לפני כשנה, הכירו הדס ואייל באמצעות הפייסבוק. הם יצאו לבליינדייט בשכונת פלורנטין, הזמינו קרם ברולה וסופלה - ומאז הם יחדיו.

 

כעבור חצי שנה מיום היכרותם, הגיעה גם ההצעה הנכספת. אייל, ביולוג ימי וגולש קיט מקצועי, הזמין את הדס (צלמת אופנה במקצועה) לצפות בו גולש בחוף הים, ליד זכרון יעקב. שם, על מחצלת מלאת ורדים ובקבוק של יין תירוש, כרע הוא ברך והציע לה נישואין.

 

 

הדס ואייל, טיפוסים רומנטיים ונוסטלגיים להגדרתם, ידעו אל מן ההתחלה שהם מעוניינים בחתונה קטנה ואינטימית, בסנגון וינטג'י. הם החלו בחיפושים אחר הלוקיישן המתאים, כזה שישדר אווירה של המאה הקודמת, וכשמצאו את חוות אלנבי - לא היה זוג מאושר מהם. 

 

 

החווה, היתה מבחינתם המקום האולטימטיבי לחתונתם, כשהיא טובלת בירוק שמסביב, ומאופיינת באווירה קסומה אשר התאימה במדויק לאופיים של השניים.

 

 

אז הצעה יש, ומקום גם, עכשיו רק נותר לדאוג לעיצוב, להזמין את האורחים (בהזמנה שעליה עוד תשמעו כאן בבלוג) ולרכוש את המלבושים.

 

 

ועל מנת שהעיצוב עצמו יהיה תואם למה שדמיינה הדס בראשה, נפגשה היא עם מעצבת החווה, אורלי, ויחדיו בחרו השתיים בפרחים המתאימים ביותר למשימה: ורדים, ורדים, ורדים, שכיכבו בצבעי ורוד ואפרסק, כשהם מלווים בשלל נרות.

 

 

 

 

יופיו הטבעי של מבנה החווה, תרם גם הוא לסיפור החתונה, שנרקם בדיוק רב כל כך ע"י הדס ואייל. בכל תמונה נגלה אלינו עוד חלל ועוד אחד, אשר יחדיו נראים כחלק בלתי נפרד מתמונות היום הזה.

 

 

וכיצד אפשר בלי אותם הורדים היפים האלה בדרך לחופה? מוטיב הפנים, שיוצא אל החוץ, ומשלים גם שם את האווירה.

 

 

 

מתחשק לכן לפתע לתכנן חתונת שכזאת? המתינו בסבלנות, כי עדיין לא ראיתן את ההזמנה שצילמה ועיצבה הדס בעצמה! התמונה הממסוגרת, שליוותה את הכניסה לחווה, היא רק טיזר קטן ממנה.

 

 

אחח... איזו חתונה זאת היתה! נראה כאילו חזרנו לרגע כמה עשרות שנים לאחור, עם מקום כל כך אחר וזוג כל כך נפלא! ובגלל שבאמת קשה לנו להיפרד הפעם, קבלו עוד טעימת וידאו קטנה מהיום שלהם.

 

 

♣♣♣

 

מקום האירוע: חוות אלנבי

עיצוב: אורלי לב זינגר, מעצבת הבית

צילום: אולה ופבל צלמים

*הפוסט נכתב בשיתוף פעולה תכני-מסחרי.

מאת:כלות אורבניות