חתונת הבריכה המושלמת של גילי ואיתי

07.12.16

הדייט הראשון של גילי ואיתי כמעט ולא היה: חברה משותפת דאגה לשידוך ומכאן קיוותה שהשניים ייקחו את זה לידיים שלהם. אחרי שתי הברזות מצדו של איתי שהיה צריך ללמוד, הדייט המיוחל סוף סוף התרחש וביום חשוב ומיוחד - יום ההולדת של גילי, לא פחות ולא יותר.

 

gili gallery 1

 

gili gallery 2

 

gili gallery 3

למזלו, היה דייט מעולה. כמה מעולה? ובכן, בואו רק נגיד שהם מככבים אצלנו - כלומר יש פה הפי אנד ועוד איך.

 

gili gallery 4

 

gili gallery 5

 

gili gallery 6

 

gili gallery 7

שנה וחצי מאוחר יותר, גילי ואיתי עברו לגור ביחידת דיור בבית הוריו. היא הגיעה עם מזוודה ארוזה, בובת חזיר אהובה מהילדות וביחד, ביחידה האינטימית, הם הוסיפו חבר משותף לזוגיות – הכלב בוש (על שם הוויסקי).

 

gili gallery 8

 

gili gallery 9

ארבע שנים עברו מאז, השניים הספיקו לעבור לתל אביב, לסיים תארים ובחינות לשכה ואז גם הגיעה ההצעה הרומנטית לעשות את זה רשמי. ההצעה הייתה שלהם ורק בנוכחותם (ובנוכחות בוש, כמובן), בצימר בצפון, על מרפסת אינטימית. שתי דקות מאוחר יותר, הם כבר ידעו בדיוק איך החתונה תיראה, אילו שירים יהיו, מה יאכלו ומה ישתו.

 

gili gallery 10

 

gili gallery 11

 

gili gallery 12

המטרה הייתה לגרום לאורחים ליהנות ולזרום עם הרגע, לכן היה ברור שתהיה זו מסיבת בריכה, עם משפחה וחברים קרובים. אחרי חודש עמוס של חיפושים באיתור המקום המושלם ובליווי הצמוד של אבר אפטר אירועים הם מצאו וילה מהממת וכל שנותר להם זה "רק" להלביש אותה בדיוק כפי שרצו.

 

gili gallery 14

 

gili gallery 13

 

gili gallery 15

 

gili gallery 16

 

gili gallery 17

עיצוב האירוע כולו נצבע בגוונים של ירוק-צהוב-אפור כהה שהשתלבו בהזמנות, מספרי השולחן ובשלל כרטיסים עם משפטי אהבה שהיו פזורים בכל מקום. גילי ואיתי עמלו על צביעת בקבוקים, הכנת מסגרות לתמונות ויצירת לוח חוטים ענק לכרטיסי ההושבה וביחד עם רינת מ-wediy, החלום הפך למציאות.

 

gili gallery 18

 

gili gallery 19

 

gili gallery 20

 

gili gallery 21

 

gili gallery 22

ומה עם אוכל? אז הוא הגיע ראשון בחתונה ההפוכה של גילי ואיתי ואת הטקס עצמו ערכו חברתם המשדכת וחברים נוספים, כמו גם הקדשות אישיות של האימהות. אחרי החופה המרגשת והמשפחתית, התחילה מסיבת הבריכה שחלמו עליה כל כך. את החתן זרקו מיד למים עם החליפה ומפתחות הרכב, אך לשמחתה של גילי – היא הספיקה להחליף לבגד הים הכלתי שהכינה מראש. 

 

gili gallery 23

 

גילי24

 

גילי25

 

gili gallery 27

 

gili gallery 26

 

gili gallery 28

גילי ואיתי, תודה רבה שהעליתם לנו את הטמפרטורות עם חתונת קיץ משובחת! מאחלות לכם חיים שלמים של פאן, מסיבות בריכה ואחלה אנרגיות.

 

gili gallery 30

קרדיטים

צילום סטילס ו-ווידיאו: צחי שמש
מקום האירוע: וילה בית נחמיה
הפקה: אבר אפטר אירועים
עיצוב: wediy
קייטרינג: רותה קייטרינג בוטיק
מוסיקה: אביאל ברנט לזברה מוזיקה
בר: Vibe Bar
שמלה: Shir G
איפור ושיער: עדי רודיק
טבעות: תומר פלר
נעלי כלה: nine west
נעלי חתן: spring
הזמנות/מיתוג: דניאל מרכוס
חליפת חתן: מכנסיים - story, חולצה - זארה

מאת:כלות אורבניות