חתונת הבוטיק היוונית של דנה ושמעון

19.09.17

כשהזוג מספר לנו שהם יחד מימי התיכון אנחנו ישר יודעות שיש בשניים קסם מיוחד. החברות ארוכת השנים והניסיון הזוגי שיש לדנה ושמעון הם לא דברים טריוויאליים, ובהתאמה, גם החתונה שלהם הייתה מיוחדת במינה.

 

בחיפוש אחר המקום המושלם בשבילם הלכו לראות מספר לוקיישנים בארץ אך לא התחברו לאף אחד מהם, וכששאלו את עצמם מה הם באמת היו רוצים, הגיעו לתשובה חד משמעית: חתונת בוטיק ביוון. אז אחרי 8 שנות זוגיות הגיע גם היום של דנה ושמעון למסד את הקשר ולהפוך לחתן וכלה מן המניין.

 

gallery 1

 

gallery 2

מתוך הפינצטה שלנו

 

gallery 13

 

ההחלטה להתחתן ביוון התקבלה בשמחה על ידי שתי המשפחות ומכאן, דנה ושמעון יצאו למסע רומנטי באחד המקומות הכי יפים שתראו. היא, בשמלת שני חלקים עם טופ תחרה מצוירת וחצאית מקסי נשפכת, והוא בחליפה כחולה ועניבה ורודה שיצרה סטייטמנט קול במיוחד, יצאו לצילומי זוגיות ברחובות יווניים אותנטיים עם מרצפות אבן לבנות כשברקע בתים עם תריסים כחולים. משם המשיכו לצילומים בחוף ים משגע, שם גם התחתנו.

 

gallery 6

 

gallery 7

 

gallery 3

 

gallery 4

 

gallery 5

 

gallery 8

 

אווירת החוף הקלילה השתלבה באופן מדויק עם העיצוב הים תיכוני החופשי. על השולחנות נפרשו מפות לבנות מעוטרות ענפים עם עלי זית, צלחות כחולות, ונרות לבנים. וכיאה לחתונה ביוון, איך אפשר בלי אלמנטים מקומיים בדמות לימונים טריים וצלחות מלאות זיתים.

 

 

gallery 12

 

gallery 016

 

gallery 14

 

gallery 015

 

gallery 15

מתוך הפינצטה שלנו

 

gallery 16

 

gallery 17

 

gallery 22

 

gallery 18

 

לא רחוק משולחנות האורחים אפשר היה להבחין בחופה המיוחדת שניצבה על שפת המים. כשהיא עשויה משתי חצובות עץ, תמימה, מקושטת פרחים כשרק פיסת בד צחורה משמשת כגג לזוג המאוהב, נתנה וייב אישי כאילו הכינו אותה דנה ושמעון בעצמם והפכה את הטקס שלהם לרומנטי וקסום עוד יותר. אחרי הטקס המרגש, התפנו דנה ושמעון לסוף שבוע שלם של אהבה עם חברים קרובים ומשפחה.

 

gallery 10

 

gallery 9

 

gallery 11

 

gallery 19

 

gallery 20

 

gallery 23

 

מאחלות לכם המון אהבה אושר ביחד!

 

קרדיטים:

צילום סטילס: לירון כהן אביב

שמלה: Smart Bride Shop  

מקום האירוע: יוון

הפקה: Wedaway - חתונה קטנה מעבר לים

עיצוב: Wedaway - חתונה קטנה מעבר לים

+ קרדיטים נוספים

קייטרינג: Porto Kea suits

מוסיקה: די ג'יי מקומי

איפור:Beauty Salon By Voula Korasidi

עיצוב שיער: Beauty Salon By Voula Korasidi

טבעות: דניאל שרף

נעלי כלה: Melissa

הזמנות / מיתוג: רות וולפסטל וטל מלכא

חליפת חתן: Zara

מאת:כלות אורבניות